Techland wydawcą wystrzałowego Agents of Mayhem. Premiera 18 sierpnia

Techland wydawcą wystrzałowego Agents of Mayhem. Premiera 18 sierpnia

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, partner Koch Media, zapowiada polskie, zlokalizowane wydanie Agents of Mayhem. Nowa produkcja studia Volition – autorów Saints Row, dostępna będzie już 18 sierpnia. Zapraszamy do zapoznania się z polską wersją zwiastuna oraz zawartością edycji premierowej. Agents of Mayhem pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Agents of Mayhem to przeznaczona dla jednego gracza, rozgrywająca się w otwartym świecie gra akcji TPP. Produkcję wypełniono po brzegi złośliwym humorem i wysokooktanową akcją, z których słynęła seria Saints Row.

Pod względem rozgrywki i tematyki Agents of Mayhem to niebanalna gra wypełniona pozytywnie absurdalnym poczuciem humoru, dynamiczną akcją i antybohaterami. W Techlandzie lubimy oryginalne i nietuzinkowe tytuły. Staramy się, by do naszej oferty trafiały wyjątkowe gry, także jako edycje specjalne. Agents of Mayhem będą mieć bogate i klimatyczne wydanie. Szczegóły już niebawem - mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Zadaniem gracza jest powstrzymanie doktora Babilona i przywrócenie porządku na świecie po incydencie zwanym Nocą Diabła. Wtedy to kierowana przez niego, zła do szpiku kości organizacja LEGION dopuściła się ogromnych zniszczeń. Na czarny charakter powinni zapolować superbohaterowie. Tych jednak nie ma w pobliżu, zatem do akcji wkraczają Agenci – elitarna grupa często niestabilnych emocjonalnie wyrzutków, uzbrojona w wymyślny arsenał i nie przebierająca w środkach. Gracz nie doświadczy stereotypowej walki dobra ze złem. To starcie źli kontra najgorsi, podczas którego może zdarzyć się wszystko.

Akcja rozgrywa się w futurystycznym Seulu. Pod opiekę gracza trafia drużyna trzech agentów, których rekrutujemy z grupy 12 zróżnicowanych indywidualności. Każdy z odmiennym wyglądem, specyficznym poczuciem humoru i własnym uzbrojeniem. Możemy przełączać się miedzy nimi w każdej chwili, rozwijać ich umiejętności, a między zadaniami dowolnie formować zespół, wybierając spośród kilkunastu “oryginałów”. Wśród nich gracz znajdzie takie indywidualności jak Stokrotka (korzystająca z mini-guna, ceniąca mocno piwo i ostre słowa), Rama (dyplomowana pani immunolog z futurystycznym łukiem i strzałami energetycznymi), Zadymiarz (psychofan futbolu o gorącym temperamencie) czy Hollywood (przystojniak i gwiazdka telewizji).

Agenci pojawią się w edycji specjalnej już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie na komputerach PC (w cenie 199,90 zł) oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

Agents of Mayhem - zwiastun A-Team [PL]

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AOM_PC_2D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 29,4 MB

Pobierz
AOM_PS4_2D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 20,3 MB

Pobierz
AOM_XBOX_2D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 21,4 MB

Pobierz
AOM_XBOX_3D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 6,73 MB

Pobierz
AOM_PS4_3D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 7,02 MB

Pobierz
AOM_PC_3D_Preorder_Boxshot_PEGI.png

grafika | 2,79 MB

Pobierz
Groupshot_BG_STILL_final_clean.png

grafika | 31,3 MB

Pobierz
AOM_KA3_9R1_small.jpg

grafika | 7,91 MB

Pobierz
DBabs_FINAL.jpg

grafika | 2,29 MB

Pobierz
Hardtack-v-Shock_FINAL.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
Fortune-n-Glory_FINAL.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Daisy_FINAL.jpg

grafika | 1,38 MB

Pobierz
Hammersmith_FINAL.jpg

grafika | 653 KB

Pobierz
Hollywood_FINAL.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Buduj drużynę, zmieniaj bohaterów - esencja rozgrywki w Agents of Mayhem na nowym materiale wideo

temu

18 sierpnia zadebiutuje Agents of Mayhem - spin-off serii Saints Row, który ukaże się na konsole oraz PC. Kolejny materiał wideo prezentuje esencję rozgrywki w nowej grze studia Deep Silver Volition - zmiany bohaterów dokonywane "w locie" w trakcie walki.W Agents of Mayh
Oddział Ostrzału w akcji w najnowszym zwiastunie Agents of Mayhem

temu

Wydawnictwo Techland, Koch Media oraz studio Deep Silver Volition zapraszają na spotkanie z kolejnymi wykręconymi bohaterami Agents of Mayhem. Oto Oddział Ostrzału, który do akcji wkroczy 18 sierpnia czyli w dniu premiery Agents of Mayhem w wersji na konsole oraz kompute
Wybuchowe trio w akcji – oto kolejni bohaterowie Agents of Mayhem

temu

Wydawnictwo Techland oraz Kocha Media zapraszają na kolejne spotkanie z agentami z Agents of Mayhem. W dzisiejszym wideo zaprezentujemy najbardziej wybuchowe trio w grze – Szrapnele.Pierwsza z postaci to Dżulia, ale nie dajcie się zwieść jej słodkiej powierzchowności. Po
Nieustraszone pojazdy w nowym zwiastunie Agents of Mayhem

temu

Agents of Mayhem - nadchodząca gra twórców serii Saint's Row - doczekała się nowego zwiastuna. W materiale wideo autorzy skupili się na pojazdach, którymi przyjdzie graczom poruszać się po ulicach Seulu - miasta w którym rozgrywa się akcja szalonej strzelaniny. Produkcja
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.