Fabularny zwiastun Torment: Tides of Numenera. Poznaj epickie wydarzenia mające miejsce miliard lat w przyszłości

Fabularny zwiastun Torment: Tides of Numenera. Poznaj epickie wydarzenia mające miejsce miliard lat w przyszłości

Opublikowany

InXile Entertainment oraz Wydawnictwo Techland prezentują najnowszy zwiastun nadchodzącego i mocno wyczekiwanego science-fantasy RPG. Torment: Tides of Numenera to duchowy spadkobierca Planescape: Torment – jednego z najbardziej docenianych cRPG wszech czasów. Gra 28 lutego pojawi się w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Epicki zwiastun fabularny szczegółowo opisuje wydarzenia poprzedzające narodziny Ostatniego Porzuconego – bohatera gry, będącego żywym efektem ubocznym działań Pana Wcieleń. Miliard lat w przyszłości, pewien mężczyzna odkrywa sekret nieśmiertelności. Ów poszukiwacz wiedzy ma jasny cel: pozostawić po sobie coś niezapomnianego, odbić piętno na otaczającym go świecie. W trakcie badań natyka się na starożytną technologię – numenerę, która umożliwiała mu transfer świadomości do zaprojektowanego ciała. W ten sposób staje się Panem Wcieleń.

Torment: Tides od Numenera to produkcja stworzona w klimacie największych i najważniejszych gier RPG, będąca duchowym spadkobiercą Planescape Torment. Gra jest niezwykle rozbudowana. Jej warstwa tekstowa to niemal 1,5 miliona słów, dlatego uznaliśmy, że jej polska wersja musi być wyjątkowa. Postawiliśmy na znakomitych aktorów, z doskonałym dorobkiem w dubbingowaniu gier. Nasza drużyna to liczna i genialna aktorska obsada z Piotrem Fronczewski, Aleksandrą Szwed i Andrzejem Blumenfeldem na czele - komentuje Tomasz Gawlikowski Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Unikanie śmierci niosło jednak za sobą wysoką cenę. Pan Wcieleń nieumyślnie zbudził straszliwą, starożytną bestię zwaną Rozpaczą. To potężna strażniczka równowagi, której przyświeca tylko jeden cel: zniszczyć Pana Wcieleń i wszystkich jego porzuconych.

Kim jesteś? Jak zapamięta cię świat? W tym właśnie miejscu rozpoczyna się twoja dramatyczna podróż…

Poznaj grę w której podejmiesz setki kluczowych decyzji i pozostawisz po sobie dziedzictwo. Torment: Tides of Numenera tworzony jest przez inXile Entertainment i legendę branży – Briana Fargo. Gra pojawi się w sprzedaży 28 lutego 2017 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Sugerowana cena to 159,90 zł w wersji na PC oraz 199,90 zł na konsole.

Torment: Tides of Numenera - Story Trailer [PL]

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Fabularny zwiastun Torment Tides of Numenera_09_02_2017.pdf

pdf | 705 KB

Pobierz
Torment-Collector's-Edition_wizualizacja.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
Torment-DayOne_wizualizacja.jpg

grafika | 1,83 MB

Pobierz
steelbook.png

grafika | 1,72 MB

Pobierz
Torment_PS4_3D_small.png

grafika | 607 KB

Pobierz
Torment_XONE_3D_small.png

grafika | 597 KB

Pobierz
Torment_PC_3D_small.png

grafika | 614 KB

Pobierz
Torment_XONE_2D_small.jpg

grafika | 382 KB

Pobierz
Torment_PC_2D_small.jpg

grafika | 364 KB

Pobierz
Torment_PS4_2D_small.jpg

grafika | 384 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
inXile ulepsza Torment: Tides of Numenera na konsole i PC

temu

Torment: Tides of Numenera, kierowanego przez Briana Fargo studia inXile Entertainment,  izometryczny RPG, nawiązujący do złotej ery gatunku - podbił serca rzeszy graczy i znalazł uznanie w oczach recenzentów. Deweloperzy cały czas pracują nad ulepszeniem gry. Efekty tej
Oceny Torment: Tides of Numenera w nowym zwiastunie

temu

Torment: Tides of Numenera – pierwszy tytuł globalnego wydawnictwa Techlandu – dostępny jest na całym świecie od 28 lutego. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród graczy i dziennikarzy. Polskie Wydawnictwo Techland prezentuje z tej okazji specjalny zwiastun z
Konflikty i kryzysy w Torment: Tides of Numenera

temu

Wydawnictwo Techland razem z InXile Entertainment prezentują najnowszy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami, wyczekiwanego science-fantasy RPG - Torment: Tides of Numenera. Produkcja to duchowy spadkobierca Planescape: Torment, czyli jednego z najbardziej doceniany
Interaktywny zwiastun Torment: Tides of Numenera

temu

Jak przedstawić zawiłości znaczących wyborów i ich złożone konsekwencje w zwiastunie gry? Prawdopodobnie jest to niemożliwe. Chyba że zwiastun jest interaktywny – pozwala podejmować decyzje i wypróbować różne ścieżki samodzielnie. By pokazać w możliwie najlepszy sposób j
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.