Persona 5 pod skrzydłami Wydawnictwa Techland

Persona 5 pod skrzydłami Wydawnictwa Techland

Opublikowany

Wydawnictwo Techland – polski parter Deep Silver – wyda na rodzimym rynku grę Persona 5 w wersji na PlayStation 4. Nowa odsłona serii japońskich RPG dostępna będzie w Polsce od 4 kwietnia.

Persona 5 to gra o grupie niespokojnych licealistów, wiodących podwójne życie. Pierwszym jest codzienność jednej ze szkół w Tokio: udział w lekcjach, aktywności po zajęciach czy dorywcze prace. Drugim – fantastyczne przygody. Bohaterowie potrafią bowiem wnikać w ludzkie serca. Źródłem niecodziennej mocy jest Persona – koncepcja z nauk Carla Gustava Junga, oznaczająca kompromis między jednostką a społeczeństwem i maskę, jaką człowiek przybiera na użytek społeczny. Bohaterowie zdają sobie sprawę, że społeczeństwo zmusza ludzi do noszenia masek w celu ukrycia słabości. Jednak tylko konfrontacja z samym sobą pozwoli obudzić w nich siłę niezbędną do pomocy potrzebującym.

Najważniejsze cechy gry:
•Długo oczekiwana, pierwsza numerowana odsłona od czasu Persony 4 z 2008 roku
•Dynamiczny system walki, ekscytujące sekwencje akcji, głęboka i angażująca fabuła
•Wyjątkowi bohaterowie, wrogowie i środowiska oraz stylizowane na anime przerywniki filmowe
•Ścieżka dźwiękowa autorstwa Shojiego Meguro - długoletniego kompozytora serii
•Samodzielna historia, w której bez trudu odnajdą się weterani serii jak i zaczynający przygodę z Personą
Persona (znana też jako Shin Megami Tensei: Persona) to jedna z najpopularniejszych serii japońskich RPG. Grę tworzy tokijskie studio Atlus, a od debiutu w 1996 roku seria rozeszła się w niemal 7 milionach egzemplarzy. Persona ma rzeszę fanów na całym świecie, a na podstawie gry stworzono m.in. serial anime, mangę, powieści oraz sztukę teatralną.

Wydawnictwo Techland wprowadzi na rynek Personę 5 w wersji na PlayStation 4. Gra dostępna będzie w Polsce od 4 kwietnia.

Persona 5 - zwiastun zapowiadający

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Persona 5 w ofercie Wydawnictwa Techland_27_02_2017.pdf

pdf | 444 KB

Pobierz
Persona5_PS4_Packshot_Pegi16.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Persona 5 PL.jpg

grafika | 432 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.