Epicka przygoda właśnie się rozpoczyna. Torment: Tides of Numenera już dostępny

Epicka przygoda właśnie się rozpoczyna. Torment: Tides of Numenera już dostępny

Opublikowany

28 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One debiutuje Torment: Tides of Numenera. To science-fantasy RPG będące dziełem twórców jednego z klasyków wszech czasów – Planescape: Torment. Przygodę w niesamowicie wciągającym świecie Numenery zapowiada premierowy zwiastun.

Gra, podobnie jak pierwowzór, zgłębia trudne tematy jakim są porzucenie, przemijanie i spuścizna jednostki. Kierowany przez gracza bohater lub bohaterka stara się znaleźć odpowiedź na pytanie: ile jest warte jedno życie, a akcja Torment: Tides of Numenera rozgrywa się na Ziemi za miliard lat. Świat Numenery został wykreowany przez legendę papierowych RPGów – Montego Cooka.

Torment: Tides of Numenera spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Zbiera wysokie noty od recenzentów.

Cechy charakterystyczne gry:
ZIEMIA MILIARD LAT PÓŹNIEJ: Odkryj świat zbudowany na zgliszczach hiper-zaawansowanych cywilizacji – zdolnych tworzyć wyrwy w czasoprzestrzeni, kształtować całe kontynenty i przedłużyć żywot Słońca – i zdobądź pozostawione przez nie artefakty.

ŚMIERĆ NIE JEST KOŃCEM: Po śmierci twój umysł odradza się w mentalnym labiryncie. Przemierzaj jego kolejne odnogi, odkrywając dawno zapomniane prawdy i słuchając historii, których nie opowie nikt spośród żywych.

GRA WYBORÓW I KONSEKWENCJI: Podejmij setki kluczowych decyzji i pozostaw po sobie dziedzictwo, które odmieni życie niezliczonych tłumów. Określ swoją moralność wznosząc się ponad dobro i zło. Napisz własną, wyjątkową historię, której nie powtórzy żaden gracz.

ŚWIEŻE PODEJŚCIE DO WALKI: Planuj swoje działania w starciach łączących walki z zagadkami, interakcjami z innymi postaciami, skradaniem i innymi możliwościami.

Torment: Tides of Numenera dostępny jest od 28 lutego. Tytuł studia inXile jest pierwszym w ofercie globalnego wydawnictwa firmy Techland - Techland Publishing. W Polsce Sugerowana cena to 159,90 zł w wersji na PC oraz 199,90 zł na konsole.

Torment: Tides of Numenera - Premiera!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Dziś premiera Torment Tides of Numenera_28_02_2017.pdf

pdf | 531 KB

Pobierz
Torment-DayOne_wizualizacja.jpg

grafika | 1,83 MB

Pobierz
Torment-Collector's-Edition_wizualizacja.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
steelbook.png

grafika | 1,72 MB

Pobierz
Torment_PS4_3D_small.png

grafika | 607 KB

Pobierz
Torment_PC_3D_small.png

grafika | 614 KB

Pobierz
Torment_XONE_3D_small.png

grafika | 597 KB

Pobierz
Torment_XONE_2D_small.jpg

grafika | 382 KB

Pobierz
Torment_PC_2D_small.jpg

grafika | 364 KB

Pobierz
Torment_PS4_2D_small.jpg

grafika | 384 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
inXile ulepsza Torment: Tides of Numenera na konsole i PC

temu

Torment: Tides of Numenera, kierowanego przez Briana Fargo studia inXile Entertainment,  izometryczny RPG, nawiązujący do złotej ery gatunku - podbił serca rzeszy graczy i znalazł uznanie w oczach recenzentów. Deweloperzy cały czas pracują nad ulepszeniem gry. Efekty tej
Oceny Torment: Tides of Numenera w nowym zwiastunie

temu

Torment: Tides of Numenera – pierwszy tytuł globalnego wydawnictwa Techlandu – dostępny jest na całym świecie od 28 lutego. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród graczy i dziennikarzy. Polskie Wydawnictwo Techland prezentuje z tej okazji specjalny zwiastun z
Za kulisami polskiego dubbingu Torment: Tides of Numenera było zabawnie

temu

Torment: Tides of Numenera pojawi się na naszym rynku już 28 lutego. Wydawnictwo Techland przygotowało najwyższej klasy polską wersję językową z udziałem znanych aktorów takich jak Piotr Fronczewski czy Aleksandra Szwed. Nietrudno domyślić się, że za kulisami produkcji b
Reżyser dubbingu opowiada o pracach nad Torment: Tides of Numenera

temu

Torment: Tides of Numenera w polskiej wersji językowej pojawi się na naszym rynku już 28 lutego. Wydawnictwo Techland zaprasza na kolejny materiał ukazujący kulisy prac nad lokalizacją długo oczekiwanej, kultowej gry RPG. Tym razem jego bohaterem jest reżyser dubbingu -
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.