Premiera Holy Potatoes! We’re in Space?! Gra w Polsce w specjalnym wydaniu.

Premiera Holy Potatoes! We’re in Space?! Gra w Polsce w specjalnym wydaniu.

Opublikowany

Ziemniaki powracają. Już dziś premiera kolejnej odsłony szalonej i wielowarstwowej serii – Holy Potatoes! We’re in Space?!. Grę w wersji PC, stworzoną w niezależnym Daylight Studios, wprowadza na rodzimy rynek Wydawnictwo Techland – polski partner niemieckiego Daedalic Entertainment. Gra pojawia się na rynku wzbogacona o dodatki.

Holy Potatoes! We’re in Space?! to jeden z najoryginalniejszych tytułów 2017 roku. Gracz pokieruje duetem bohaterek – Cassie i Fay, które przemierzają losowo generowany wszechświat w celu ratowania dziadka z rąk niecnej federacji Eclipse. Przed graczem stoją niebagatelne wyzwania jak podbicie dziesiątek planet i galaktyk. Holy Potatoes! We’re in Space?! wypełniona jest wyjątkowym humorem, ale zadania stawiane przed graczem wymagają planowania i trafności podejmowanych decyzji. Elementy zarządzania, pozyskiwania zasobów, losowość warunków w których znajduje się nasz bohater angażują w znacznym stopniu gracza. Od trafności jego decyzji zależy rozwój akcji.

Na polskim rynku Holy Potatoes! We’re in Space?! Pojawi się  w wydaniu specjalnym. W pudełku oprócz gry dostępne są:
•kolekcjonerski plakat
•3 pocztówki
•cyfrowy fankit (avatary, tapety, arty).

Rozgrywka w Holy Potatoes! We’re in Space?! to nowatorskie połączenie gry przygodowej ze szczyptą strategii (zarządzanie zasobami oraz załogą statku), turowym systemem walki oraz mechanikami rodem z gier roguelike, takich jak Don’t Starve, i Minecrafta (poszukiwanie zasobów, crafting). Wszystko to podane z porcją oryginalnego poczucia humoru.

W poprzedniej odsłonie serii - Holy Potatoes! A Weapon Shop?! – gracz wcielał się we właściciela sklepu z bronią w zwariowanym, ziemniaczanym świecie. Produkcja może pochwalić się 80-cioma procentami pozytywnych opinii na Steam.

W kosmos z szalonymi ziemniakami lecimy 28 lutego. Holy Potatoes! We’re in Space?! Jest dostępne na PC w polskiej wersji kinowej i cenie 49,90 zł.

Holy Potatoes! We're in Space?! - w ofercie Techland Wydawnictwo

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Holy Potatoes We're in Space Premiera_28_02_2017.pdf

pdf | 574 KB

Pobierz
holy_potatoes_3d.png

grafika | 455 KB

Pobierz
holy_potatoes_2D.jpg

grafika | 322 KB

Pobierz
Holy Potatoes wizualizacja zawartości.jpg

grafika | 427 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (10).jpg

grafika | 461 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (7).jpg

grafika | 552 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (6).jpg

grafika | 482 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (1).jpg

grafika | 518 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (4).jpg

grafika | 346 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (5).jpg

grafika | 344 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (8).jpg

grafika | 372 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (3).jpg

grafika | 297 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (2).jpg

grafika | 320 KB

Pobierz
Holy Potatoes We're in Space (9).jpg

grafika | 218 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Techland zaprasza na najbardziej zwariowaną wycieczkę w kosmos - Holy Potatoes! We’re in Space?! w Polsce w lutym

temu

Ziemniaki powracają. Po niezwykle ciepło przyjętym przez graczy Holy Potatoes! A Weapon Shop?!, wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona szalonej i wielowarstwowej serii – Holy Potatoes! We’re in Space?!. Grę w wersji PC, stworzoną w niezależnym Daylight Studios, wpro
Drugi odcinek Filarów Ziemi dostępny

temu

Filary Ziemi zadebiutowały w sierpniu premierowym odcinkiem. Wydawnictwo Techland oraz studio Daedalic Entertainment donoszą, że od dziś dostępny będzie drugi epizod gry przygodowej bazującej na bestsellerowej książce Kena Folletta. Filary Ziemi w wersji na PC ukazały si
Fragment najnowszej powieści Kena Folletta jednym z dodatków Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi

temu

Wydawnictwo Techland ma przyjemność przedstawić zawartość Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi - przygodówki opartej o bestsellerową powieść Kena Folletta pod tym samym tytułem. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Albatros w pudełku z grą znajdzie się m.in. fragment nadchodz
Filary Ziemi – oczekiwana gra na podstawie bestsellerowej powieści Kena Folletta w sierpniu na rynku

temu

Wydawnictwo Techland, będące partnerem Daedalic Entertainment, informuje, że wprowadzi na rodzimy rynek grę Filary Ziemi w wersji pudełkowej wraz z dodatkami. Wyjątkowa, dwuwymiarowa przygodówka, oparta na powieści pod tym samym tytułem, zadebiutuje na rynku 15 sierpnia
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.