Micro Machines World Series – zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny

Micro Machines World Series – zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują pierwszy zwiastun Micro Machines World Series przedstawiający rozgrywkę. Legendarna seria powróci 23 czerwca wraz z premierą nowej odsłony na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Niezależnie od tego, czy ścigasz się poduszkowcem, śmieciarką czy czołgiem - Micro Machines World Series charakteryzuje się przystępną rozgrywką, która zapewni wyśmienitą zabawę graczom w każdym wieku.

Micro Machines World Series to całkiem nowe podejście do legendarnej marki, które zadowoli zarówno fanów serii jak nowicjuszy. Powracają klasyczne tryby takie jak wyścigi i eliminacja, w której ostatni zawodnik odpada po każdym okrążeniu, ale jesteśmy również podekscytowani nowościami. W szczególności walkami na arenach, w których zmierzy się jednocześnie nawet 12 graczy korzystających ze zwariowanego arsenału. Gwarantuję, że pokochacie to - mówi Chris Gray, producent wykonawczy gry.

Micro Machines WS - gigantyczny mikro chaos! Gameplay zwiastun [PL]

Micro Machines World Series to nowy wymiar miniaturowego ścigania. Gracze będę mogli wziąć udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku (podobnie jak trasy osadzone m.in. na blacie kuchennego stołu). Powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy. Taka ilość pojazdów wzmaga intensywność i sprawia, że walka o pozycję na mecie jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Dodatkową opcją są sieciowe walki, również dla 12 graczy. Wśród nich znajdą się tryby przypominające zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag oraz Territory, a także Team Deathmatch w 6-osobowych zespołach. Bitwy toczą się na 15 interaktywnych arenach (m.in. pełne laserów laboratorium lub „sadzawka” na której należy unikać - głodnych hipopotamów), a do dyspozycji gracza będzie 12 pojazdów. Każdy ma mocne i słabe strony oraz inny zestaw broni. W arsenale znajdą się m.in. wyrzutnia dynamitu czy broń wytwarzająca potężne fale. Każde autko można również "ubrać" w skórki zmieniające całkowicie jego wygląd.

Micro Machines World Series dostępne będzie na komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 23 czerwca.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Micro Machines na zwiastunie przedstawiającym rozgrywkę_19_04_2017.pdf

pdf | 536 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Micro Machines na zwiastunie przedstawiającym rozgrywkę_19_04_2017.doc

doc | 77 KB

Pobierz
MicroMachines_WS_PS4_2D_PEGI.png

grafika | 3,45 MB

Pobierz
MicroMachines_WS_XboxOne_2D_PEGI.png

grafika | 3,26 MB

Pobierz
Pool Shot Shoot'em up.jpg

grafika | 3,31 MB

Pobierz
Battlers beware - black hole!.jpg

grafika | 3,48 MB

Pobierz
Warring in a Winter Wonderland.jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
I came, I sawed, I conquered.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
Electrifyingly good racing.jpg

grafika | 2,48 MB

Pobierz
Mower Mayhem.jpg

grafika | 2,99 MB

Pobierz
Hungry Hungry Hippos Battle Arena.jpg

grafika | 2,15 MB

Pobierz
Tea and toast terror.jpg

grafika | 3,22 MB

Pobierz
At war in the workshop.jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Cornered into a mistake.jpg

grafika | 2,08 MB

Pobierz
Capture the Flag carnage.jpg

grafika | 923 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Micro Machines World Series – wyczekiwana premiera już dziś

temu

Wydawnictwo Techland, partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, prezentuje Micro Machines World Series, które od dziś jest dostępne w na naszym rynku. Kultowa seria powraca wraz z nową odsłoną na PlayStation 4, Xbox One i PC. Premierze towarzyszy zwiastun prezentując
Legenda powraca czyli nowa odsłona Micro Machines

temu

Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Koch Media, zapowiada powrót legendarnej serii. W czerwcu na PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC pojawi się Micro Machines World Series.Micro Machines to popularna seria traktująca o wyścigach miniaturowych pojazdów. Pi
F1 2018 już dostępne, dziennikarze sportowi ocenią realizm gry

temu

F1 2018 dotarło do mety. Najnowsza symulacja studia Codemasters jest już dostępna na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Twórcy przygotowali z tej okazji świeży zwiastun, natomiast polski partner Koch Media i studia Codemasters - Wydawnictwo Techland, za
Dzienniki dewelopera F1 2018

temu

Studio Codemasters zaprasza na pierwszy z czterech odcinków dzienników dewelopera o F1 2018. Premierowy epizod skupia się na nowych możliwościach w trybie kariery takich jak udzielanie wywiadów i kontakty z mediami, które pozwolą jeszcze mocniej wsiąknąć w świat kierowcó
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.