Do Wielkiego Wybuchu dojdzie 26 maja - wizualizacja zawartości edycji premium gry Everspace

Do Wielkiego Wybuchu dojdzie 26 maja - wizualizacja zawartości edycji premium gry Everspace

Opublikowany

Everspace - dynamiczna, kosmiczna strzelanina, za którą stoi studio Rockfish Games, znane z serii Galaxy on Fire - wyląduje na polskim rynku 26 maja. Wydawnictwo Techland znów postanowiło wyróżnić polskich graczy i dostarczyć na rynek wyjątkową edycję z fizycznymi dodatkami nazwaną "BIG BANG Edition".
Everspace to niezwykle udany i grywalny miks efektownych, zapierających dech w piersiach gwiezdnych batalii, podanych w zręcznościowym ujęciu, z elementami rasowych kosmicznych symulatorów takimi jak crafting, poszukiwanie surowców czy rozbudowa statku. Produkcja niemieckich deweloperów może pochwalić się oszałamiającą oprawą graficzną, za którą odpowiada sinik Unreal Engine 4.
everspace_wizualizacja_bang.jpg

Everspace to dopieszczona rozgrywka oraz oprawa i widowiskowość, która nie ma sobie równych w tym gatunku. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze pudełkowe wydanie gry również było efektownym i łakomym kąskiem dla graczy" - podsumowuje Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.

W pudełku z Everspace gracze znajdą kosmiczne pocztówki, dwustronny plakat, pełną ambientowej muzyki ścieżkę dźwiękową oraz drukowany artbook przedstawiający materiały z produkcji. Składowe zestawu można zobaczyć na wizualizacji. Gra otrzyma lokalizację kinową.

Everspace w Polsce pojawi się w wersji PC w dniu swojej światowej premiery czyli 26 maja. Wydaniu premium „BIG BANG Edition” wyceniono na 129,90zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

everspace_wizualizacja_bang.jpg

grafika | 353 KB

Pobierz
Everspace_wizualizacja.jpg

grafika | 912 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Wizualizacja wielkiego wybuchu czyli edycji premium Everspace_26_04_2017.pdf

pdf | 529 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Wizualizacja wielkiego wybuchu czyli edycji premium Everspace_26_04_2017.doc

doc | 74,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.