Kuchar, Podkalicka, Przygoński i Brzeziński w zespole DiRT 4

Warszawa dn. 24 / 05 / 2017

Kuchar, Podkalicka, Przygoński i Brzeziński w zespole DiRT 4

Opublikowany

Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych  przy premierze gry DiRT 4. Niedawno, Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński mieli szansę zapoznać się z grą i ocenić na ile wirtualna rozrywka przypomina prawdziwą jazdę.

DiRT 4 pozwala użytkownikowi na dostosowanie licznych ustawień, które  wpływają na zachowanie pojazdu. Gracz ma  do wyboru dwa predefiniowane modele jazdy: standardowy i symulacyjny. W przypadku tego drugiego fizyka gry wiernie oddaje taką, jakiej doświadcza kierowca rajdowy. To rozwiązanie zostało wprowadzone przez twórców, aby przyjemność z gry mogli czerpać za równo mniej jak i bardziej zaawansowani gracze.

Ustawioną w trybie symulacyjnym grę oddaliśmy w ręce najlepszych polskich rajdowców. Ich opinia jest jednogłośna – prowadzenie samochodu w DiRT 4 nie odbiega od tego jak czują się podczas prawdziwych wyścigów.

Bałem się, że będzie ciężko w grze komputerowej pokazać tą niesamowitość samochodu rally crossowego. A jednak, jak widać, to się udało” - komentuje Tomasz Kuchar, mistrz Polski w Rallycrossie.

Podobnie wrażenia ma Klaudia Podkalicka, II vice Mistrzyni Polski i Europy 2015 w rajdach terenowych.

Producenci totalnie mnie zaskoczyli, aż ciężko było mi uwierzyć, że ta gra jest aż tak realistyczna” - stwierdza Podkalicka.

DiRT 4 to również mnogość trybów i zróżnicowanie pojazdów, które gracz może prowadzić. Pozytywnie zaskoczony jest tym Jakub „Colin” Brzeziński, Rajdowy Wicemistrz Polski, który swoją przygodę z tym sportem zaczynał właśnie od świata wirtualnego.

Ważny elementem tej gry jest jej uniwersalność, ponieważ możemy pojeździć na pojedynczych odcinkach, wziąć udział w całych rajdach, jest też rally-cross i to wszystko jest w fajnej formie, nieprzekombinowane”

Z kolei Kuba Przygoński, najszybszy z Polaków w Rajdzie Dakar 2017, udziela przyszłym graczom cennej wskazówki.

Jeśli gracz wsłucha się w głos pilota, tak jak w realnych rajdach, to już za pierwszy podejściem można bardzo szybko przejechać odcinek”

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

DiRT4 - grają zawodowcy! Brzeziński, Kuchar, Podkalicka i Przygoński

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tomasz Kuchar.JPG

grafika | 1,95 MB

Pobierz
Jakub Colin Brzeziński.JPG

grafika | 1,95 MB

Pobierz
Tomasz Kuchar_01.JPG

grafika | 1,87 MB

Pobierz
Klaudia Podkalicka i Kuba Przygoński.JPG

grafika | 626 KB

Pobierz
Kuba Przygoński.JPG

grafika | 664 KB

Pobierz
Jakub Brzeziński i Kuba Przygoński.JPG

grafika | 555 KB

Pobierz
Klaudia Podkalicka.JPG

grafika | 587 KB

Pobierz
Klaudia Podkalicka_01.JPG

grafika | 629 KB

Pobierz
Informacja prasowa_DiRT 4 rozbudowauje zespół o polskich kierowców rajdowych_24_05_2017.pdf

pdf | 685 KB

Pobierz
Informacja prasowa_DiRT 4 rozbudowauje zespół o polskich kierowców rajdowych_24_05_2017.doc

doc | 77,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Za tydzień premiera DiRT 4. Przygoński i Podkalicka mówią o realizmie i treningu kierowców w grze Codemasters

temu

Już za tydzień - w piątek 9 czerwca, na rynku zadebiutuje najnowsza odsłona legendarnej rajdowej serii. W polskim teamie DiRT 4 są m.in. Kuba Przygoński i Klaudia Podkalicka, którzy opowiedzieli o swoich odczuciach odnośnie poziomu realizmu, jaki prezentuje gra Codemaste
Bez strachu - premierowy zwiastun DiRT 4

temu

DiRT 4 na sklepowe półki trafi 9 czerwca, ale Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media już dziś prezentują zwiastun premierowy najnowszej odsłony legendarnej rajdowej serii oraz porcję nowych screenów. Gra dostępna będzie na PlayStation 4, X
Poczuj pełen emocji rallycross w nowym zwiastunie DiRT 4

temu

Wyścigi rallycross to pełen adrenaliny tryb, który trafi do DiRT 4. Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują nowy zwiastun kolejnej odsłony legendarnej rajdowej serii, skupiający się na tej rywalizacji. Premiera DiRT 4 już 9 czerw
Kierowcy opowiadają o walce ze strachem w nowym zwiastunie DiRT 4

temu

Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują nowy zwiastun DiRT® 4™. W nim zawodowi kierowcy rajdowi i Rallycross, którzy pracowali z brytyjskim studiem przy grze, opowiadają o zmaganiach ze strachem podczas walki o cenne sekundy i mi
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.