Biznesowy Oskar dla Techlandu. Paweł Marchewka zdobywcą nagrody przyznawanej przez Polską Radę Biznesu

Warszawa dn. 23 / 05 / 2017

Biznesowy Oskar dla Techlandu. Paweł Marchewka zdobywcą nagrody przyznawanej przez Polską Radę Biznesu

Opublikowany

Paweł Marchewka – założyciel Techlandu został laureatem nagrody im. Jana Wejcherta przyznawanej przez Polską Radę Biznesu. Wyróżnienie zostało nadane w kategorii "Sukces" za wybitne osiągnięcia biznesowe.

Kapituła Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta zdecydowała o wyborze finalistów. Z grona kilkuset osób nominowanych z całej Polski wyłoniono dziewięciu wizjonerów, którzy na co dzień zmieniają naszą rzeczywistość. Zwycięzcą w kategorii „Sukces” przyznawanej za wybitne osiągnięcia biznesowe został prezes i założyciel Techlandu, Paweł Marchewka.

Dziękuję za tę nagrodę i zaufanie. Jest ważna dla całej branży gier komputerowych, bo oznacza, że zyskała ona uznanie całego biznesu w Polsce. 20 lat temu, kiedy stawialiśmy na polską kreatywność wierzyliśmy w to, że Polacy będą w stanie konkurować na rynkach zachodnich. Wtedy ciężko było sobie to wyobrazić, ale dziś Polacy są wśród najlepszych - to powód do dumy. Polskie gry są zaliczane do najlepszych na świecie. To biznes, który wymaga pracy kilkuset osób, przez kilka lat przy jednym projekcie. Dlatego tak naprawdę ta nagroda nie jest dla mnie, a dla całego grona ludzi pracujących w Techlandzie. To im szczególnie dziękuję i gratuluję tego sukcesu.

Paweł Marchewka, Prezes firmy Techland

W tegorocznej edycji „Biznesowych Oskarów”, jak często określa się przyznawane od 2012 roku Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, kandydatów zgłaszało blisko tysiąc opiniotwórczych instytucji i osób prywatnych z całej Polski. Idea Nagrody oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy jak patron nagrody, nie tylko potrafią osiągać sukces, ale są odważni i zdeterminowani w realizacji swoich wizji, zarówno biznesowych, jak i społecznych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Techland_01.jpg

grafika | 26,7 MB

Pobierz
Paweł Marchewka CEO_Techland_01.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
Techland_03.jpg

grafika | 29,1 MB

Pobierz
Paweł Marchewka CEO_Techland_03.jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
Paweł Marchewka CEO_Techland_02.jpg

grafika | 13,9 MB

Pobierz
Techland_04.jpg

grafika | 28,3 MB

Pobierz
Techland_02.jpg

grafika | 22,7 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Biznesowy Oskar dla Techlandu_PRB_Paweł Marchewka_23_05_2017.pdf

pdf | 523 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Biznesowy Oskar dla Techlandu_PRB_Paweł Marchewka_23_05_2017.doc

doc | 73,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.