Poczuj pełen emocji rallycross w nowym zwiastunie DiRT 4

Poczuj pełen emocji rallycross w nowym zwiastunie DiRT 4

Opublikowany

Wyścigi rallycross to pełen adrenaliny tryb, który trafi do DiRT 4. Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują nowy zwiastun kolejnej odsłony legendarnej rajdowej serii, skupiający się na tej rywalizacji. Premiera DiRT 4 już 9 czerwca na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

DiRT 4 może pochwalić się oficjalną licencją Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship). Dlatego w zwiastunie możemy podziwiać auta klasy Supercars na licencjonowanych torach takich jak francuski Lohéac Bretagne, portugalski Montalegre, skandynawskie Hell i Höljes oraz brytyjski Lydden Hill. Poza klasą Supercars, podczas zmagań rallycross w DiRT 4 zasiądziemy za sterami samochodów klas RX2, Super 1600s, klasyków z grupy B (lata 1982-1986) oraz ekstremalnych gokartów (Crosskarts). Gra zapewnia więc pełne spektrum rallycrossowych doświadczeń.
Konsultantem podczas prac nad trybem rallycross był dwukrotny mistrz świata FIA WRC – Petter Solberg. Z udziałem Szweda przemodelowano i udoskonalono m.in. system przyczepności w całej grze, byśmy prowadząc wirtualne auto jeszcze wierniej odczuwali to, po jakiej powierzchni ono pędzi. To niezmiernie ważne w rallycrossie czyli dyscyplinie rozgrywanej na zamkniętych torach, z udziałem wielu aut jednocześnie i z mieszaną nawierzchnią - od asfaltu po błoto. Dynamiczne wyścigi rozstrzygają się na przestrzeni kilku „kółek” po krętych torach, a dodatkowych emocji dostarcza zasada okrążenia Jokera – dłuższego o jeden zakręt, ale koniecznego do zaliczenia przez każdego z kierowców.
Auta klasy Supercar walczące o prymat w FIA World Rallycross Championship to mające 600 koni mechanicznych bestie, przyspieszające niemal do setki w mniej niż 2 sekundy. To szybciej niż bolid Formuły 1 i tę dynamikę czuć zarówno w wyścigach rallycross w DiRT 4 oraz nowym zwiastunie.
DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. Dostępne są już zamówienia przedpremierowe. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Poczuj pełen emocji rallycross w DiRT4_23_05_2017.pdf

pdf | 519 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Poczuj pełen emocji rallycross w DiRT4_23_05_2017.doc

doc | 77 KB

Pobierz
DiRT _4_RXL_Mont_6.png

grafika | 2,79 MB

Pobierz
DiRT _4_Holjes_RXL_Qualifying_Rules_2.png

grafika | 2,58 MB

Pobierz
DiRT _4_RX_C3_Crosskart_Loheac__V2_2.png

grafika | 2,59 MB

Pobierz
DiRT _4_RXL_Mont_7.png

grafika | 2,79 MB

Pobierz
DiRT _4_RX_C3_Crosskart_Loheac_V2_4.png

grafika | 2,44 MB

Pobierz
DiRT _4_RX_C1_Supercars_Holjes_2.png

grafika | 2,31 MB

Pobierz
DiRT _4_RXB_Int_C2_GroupB_Hell_V2_3.png

grafika | 2,19 MB

Pobierz
DiRT _4_RX_C1_Supercarst_Lydden_v2_1.png

grafika | 2,05 MB

Pobierz
DiRT _4_FordFocusRX_Montalegre_01.png

grafika | 1,86 MB

Pobierz
DiRT _4_RX_C1_Supercars_Monte_1.png

grafika | 1,74 MB

Pobierz
DiRT _4_FordFocusRX_Loheac_01.png

grafika | 1,94 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Bez strachu - premierowy zwiastun DiRT 4

temu

DiRT 4 na sklepowe półki trafi 9 czerwca, ale Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media już dziś prezentują zwiastun premierowy najnowszej odsłony legendarnej rajdowej serii oraz porcję nowych screenów. Gra dostępna będzie na PlayStation 4, X
Za tydzień premiera DiRT 4. Przygoński i Podkalicka mówią o realizmie i treningu kierowców w grze Codemasters

temu

Już za tydzień - w piątek 9 czerwca, na rynku zadebiutuje najnowsza odsłona legendarnej rajdowej serii. W polskim teamie DiRT 4 są m.in. Kuba Przygoński i Klaudia Podkalicka, którzy opowiedzieli o swoich odczuciach odnośnie poziomu realizmu, jaki prezentuje gra Codemaste
Kuchar, Podkalicka, Przygoński i Brzeziński w zespole DiRT 4

temu

Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych  przy premierze gry DiRT 4. Niedawno, Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński mieli szansę zapoznać się z grą i ocenić na ile wirtualna rozr
Kierowcy opowiadają o walce ze strachem w nowym zwiastunie DiRT 4

temu

Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują nowy zwiastun DiRT® 4™. W nim zawodowi kierowcy rajdowi i Rallycross, którzy pracowali z brytyjskim studiem przy grze, opowiadają o zmaganiach ze strachem podczas walki o cenne sekundy i mi
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.