Nastąpił Wielki Wybuch

Nastąpił Wielki Wybuch

Opublikowany

Od dziś - 26 maja - w polskich sklepach dostępna jest pudełkowa wersja Everspace. Kosmiczna gra studia Rockfish Games otrzymała wyjątkowe wydanie - "BIG BANG Edition". Premierze towarzyszy nowy trailer.

Pudełko z Everspace wyładowane jest dodatkami. Gracze znajdą w nim kosmiczne pocztówki, dwustronny plakat, płytę ze ścieżkę dźwiękową oraz drukowany artbook przedstawiający materiały z produkcji.

EVERSPACE™ - premiera. Czas na najpiękniejszy kosmos w grach!

Everspace to niezwykle efektowne, wściekłe walki w kosmosie, w których liczą się refleks oraz błyskawiczne podejmowanie decyzji. Rozgrywkę obserwujemy w ujęciu TPP (kamera zza statku) lub FPP (z kokpitu). Podczas przemierzania gwiezdnej przestrzeni zwiedzimy gęste pola asteroid czy orbity monumentalnych planet, a o zapierające dech w piersiach widoki zadba silnik Unreal Engine4. Everspace to jedna z najbardziej widowiskowych gier o walkach w kosmosie – z płynną animacją i bogactwem graficznych detali.

Strzelanina jednocześnie oferuje mechaniki rodem z gatunku roguelike, proceduralnie generowany Wszechświat, zbieranie surowców w celu rozbudowy statku oraz crafting. Dodatkowo w finalnej wersji gry pojawił się tryb fabularny dzięki któremu gracze mogą przeżyć nieliniową przygodę w kosmosie.

Everspace w Polsce dostępny jest od 26 maja. Wydanie premium - „BIG BANG Edition”, dostępne jest w sugerowanej cenie 129,90zł. Gra posiada kinową lokalizację.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Nastąpił Wielki Wybuch_26_05_2017.pdf

pdf | 511 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Nastąpił Wielki Wybuch_26_05_2017.doc

doc | 75 KB

Pobierz
everspace_1.jpg

grafika | 6,45 MB

Pobierz
everspace_7.jpg

grafika | 6,15 MB

Pobierz
everspace_3.jpg

grafika | 5,76 MB

Pobierz
everspace_9.jpg

grafika | 5,39 MB

Pobierz
everspace_8.jpg

grafika | 4,34 MB

Pobierz
everspace_6.jpg

grafika | 4,09 MB

Pobierz
everspace_5.jpg

grafika | 3,84 MB

Pobierz
everspace_910.jpg

grafika | 4,01 MB

Pobierz
everspace_4.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Do Wielkiego Wybuchu dojdzie 26 maja - wizualizacja zawartości edycji premium gry Everspace

temu

Everspace - dynamiczna, kosmiczna strzelanina, za którą stoi studio Rockfish Games, znane z serii Galaxy on Fire - wyląduje na polskim rynku 26 maja. Wydawnictwo Techland znów postanowiło wyróżnić polskich graczy i dostarczyć na rynek wyjątkową edycję z fizycznymi dodatk
Wszechświat czeka na śmiałków. Everspace w wersji "BIG BANG Edition"

temu

Zasiądź w kokpicie pilota, zapnij pasy i ruszaj na podbój kosmosu! Do oferty Wydawnictwa Techland trafia Everspace. Produkcja niemieckiego studia Rocksfish Games, twórców serii Galaxy on Fire, umiejętnie miesza elementy kosmicznych symulatorów ze zręcznościowym podejście
Torment i Observer w Serii Day1

temu

Seria Day1 - oferująca premierowa wydania gier w dobrych cenach - zmienia formułę i wzbogaci się o siedem nowych pozycji. Wszystkie dostępne będą na sklepowych półkach od 25 kwietnia.Do tej pory gracze kupując gry z Serii Day1 otrzymywali oryginalne pudełko DVD z “seryjn
Przetestuj Oregon w ATS na targach Poznań Game Arena

temu

American Truck Simulator to produkcja, która wciąż się rozrasta. Gra studia SCS Software, którego partnerem wydawniczym jest IMGN.PRO, wzbogaciła się właśnie o nowy stan - Oregon.Najnowszy dodatek będzie można przetestować podczas targów Poznań Game Arena 2018 (12-14 paź
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.