Konsolowa wersja Dead by Daylight w ofercie Wydawnictwa Techland

Konsolowa wersja Dead by Daylight w ofercie Wydawnictwa Techland

Opublikowany

30 czerwca na rynku zadebiutuje Dead by Daylight w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Horror przeznaczony do zabawy w kooperacji trafi do oferty Wydawnictwa Techland, będącego partnerem 505 Games. Konsolowa edycja gry dostępna będzie w edycji specjalnej.

Dead by Daylight to hołd dla popularnych wśród fanów grozy slasherów czyli horrorów, w których grupa bohaterów próbuje przetrwać spotkanie z psychopatycznym mordercą. Klimat polowania i zaszczucia, będące cechami charakterystycznymi kultowych obrazów pokroju „Halloween”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną” czy „Piątek trzynastego”, idealnie uchwycono w rozgrywce Dead by Deadlight. Gra stawia na rozgrywkę wieloosobową. Czterech graczy wciela się w ofiary, jeden – mordercę. Grupa walcząca o przetrwanie obserwuje rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby (TPP), co daje m.in. lepszą orientację w terenie podczas ucieczki i szukania schronienia. Natomiast polujący gracz, mający za zadanie skoncentrować się na zdobyczy gra w ujęciu pierwszoosobowym (FPP).

Unikatowe cechy gry:
• Przetrwać razem lub... samodzielne
– ofiary mogą współpracować lub być samolubne. Od tego, czy postawisz na działanie w zespole, czy spróbujesz walczyć o życie sam, zależy twoje przetrwanie.
• Gdzie jestem? – każdy poziom generowany jest proceduralnie, dlatego nigdy nie wiesz czego się spodziewać i nigdy nie czujesz się bezpiecznie, ponieważ świat i jego niebezpieczeństwa zmieniają się przy każdej rozgrywce.
• Uczta dla zabójców – Dead by Daylight czerpie inspiracje z wielu podgatunków horroru. Wśród odmiennych zabójców znajdziesz polegających na brutalnej sile lub paranormalnych zdolnościach.
• Głębia rozgrywki – każdy zabójca i każda ofiara ma własny system progresji i szereg umiejętności do odblokowania. Doświadczenie, umiejętności i zrozumienie środowiska są kluczem do polowania i uciekania.
• Prawdziwi ludzie, prawdziwy strach – reakcje żywych graczy nadają każdej sesji nieprzewidywalnego przebiegu. Atmosfera, muzyka i wywołujące gęsią skórkę lokacje składają się na iście przerażające doświadczenie.

Kto wie, może przy odrobinie szczęścia uda ci się nawet odkryć kto lub co kryje się we mgle?

Dead by Daylight zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One 30 czerwca. Edycja Specjalna gry zawiera podstawową wersję, 4 zestawy DLC: The 80’s Suitcase, The Bloodstained Sack, The Of Flesh and Mud, The Spark of Madness, dodające m.in. nowe postacie, mapy oraz stroje, a także oryginalną ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej. Sugerowana cena Dead by Daylight na konsolach to 139,90 zł.

Dead by Daylight - zwiastun wydania konsolowego

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2D_PS4_Dead by Daylight_Pegi.jpg

grafika | 8,31 MB

Pobierz
2D_XB1_Dead by Day Light-PEGI.jpg

grafika | 7,48 MB

Pobierz
3D_XB1_Dead by Day Light-PEGI_small.png

grafika | 991 KB

Pobierz
3D_PS4_Dead by Day Light-PEGI_small.png

grafika | 583 KB

Pobierz
Trapper_Hunt.jpg

grafika | 229 KB

Pobierz
Killer&Survivor.jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
Survivor_Fire.jpg

grafika | 322 KB

Pobierz
Trapper.jpg

grafika | 181 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Konsolowe Dead by Daylight w ofercie Techlandu_12_06_2017.pdf

pdf | 523 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Konsolowe Dead by Daylight w ofercie Techlandu_12_06_2017.doc

doc | 77,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Demo Portal Knights już dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra na rynku 19 maja

19 maja na rynku zadebiutuje Portal Knights w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja studia Keen Games łączący w sobie cechy klasycznych RPG z elementami zaczerpniętymi z produkcji, w których nacisk położono na crafting oraz budowanie otaczającego świata, i z
Arkadiusz Jakubik w nowej grze Bloober Team. >observer_ na polskim rynku w pudełkowym wydaniu

Studio Bloober Team oraz polski wydawca gry >observer_ – Techland z najwyższą przyjemnością informują, że w jedną z postaci wcieli się Arkadiusz Jakubik. >observer_ - nowa produkcja autorów świetnie przyjętego Layers of Fear – dostępna będzie w pudełkowym wydaniu j
Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej

Wydawnictwo Techland, partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, prezentują Limitowane Edycje specjalne Micro Machines World Series, która już od 21 czerwca będą dostępna w Polsce w zamówieniach przedpremierowych. Legendarna seria powróci już 30 czerwca wraz z premier
Dying Light - Techland zapowiada 10 darmowych DLC na przestrzeni 12 miesięcy

CEO Techlandu informuje za pomocą listu otwartego, że zespół deweloperski pracuje nad nową zawartością dla Dying Light:. Po niemal trzech latach od premiery Dying Light blisko pół miliona graczy każdego tygodnia zagrywa się w naszą produkcję. Podczas pierwszych mies

Usain Bolt ambasadorem PES 2018. Mistrz olimpijski będzie zawodnikiem w tegorocznej odsłonie serii

Konami oraz Wydawnictwo Techland, będące polskim dystrybutorem piłkarskich symulatorów japońskiego dewelopera, ogłaszają iż najszybszy człowiek świata - Usain Bolt - został ambasadorem Pro Evolution Soccer 2018. Jamajczyk pojawi się jako specjalna postać w grze, która za