Dying Light - Techland zapowiada 10 darmowych DLC na przestrzeni 12 miesięcy

Warszawa dn. 15 / 06 / 2017

Dying Light - Techland zapowiada 10 darmowych DLC na przestrzeni 12 miesięcy

Opublikowany

CEO Techlandu informuje za pomocą listu otwartego, że zespół deweloperski pracuje nad nową zawartością dla Dying Light:

Po niemal trzech latach od premiery Dying Light blisko pół miliona graczy każdego tygodnia zagrywa się w naszą produkcję. Podczas pierwszych miesięcy od premiery, w roku 2015, notowaliśmy wyniki na poziomie 700 000 graczy tygodniowo. To jasno pokazuje, że społeczność zgromadzona wokół gry nadal jest ogromna, aktywna i oczekuje więcej. Nie ma dnia żebyśmy nie dostawali próśb o nowe bronie, kostiumy czy zadania. Wobec takiego entuzjazmu i zaangażowania nie możemy przejść obojętnie. Dlatego dziś z radością informuję, że Techland nadal intensywnie będzie wspierał Dying Light.

Trwają obecnie prace nad dodatkową zawartością do oryginalnej gry. Niebawem gracze mogą spodziewać się nowych wymagających przeciwników, konieczności opanowania nowych mechanik rozgrywki, rozwiązywania kolejnych tajemnic Harran i eksploracji wcześniej niewidzianych obszarów. Przełoży się to na dziesięć DLC w ciągu dwunastu miesięcy naszego nieustannego wsparcia dla gry. Dodatki będą udostępniane za darmo dla wszystkich graczy, na każdej platformie.

Ciągłe wsparcie to również więcej aktualizacji, usprawnień rozgrywki i wydarzeń społecznościowych. Mocno wierzymy w aktywną współpracę projektantów i graczy. Liczymy, że niniejsza zapowiedź zachęci naszych fanów do dalszego dzielenia się swoimi przemyśleniami, historiami i pomysłami nt. tego jak możemy jeszcze bardziej pogłębić ich doświadczenia z Dying Light.

Jak zawsze słuchamy Was z uwagą,
Paweł Marchewka,
Techland CEO

Wsparcie dla Dying Light przybierze różne formy. W darmowych DLC znajdą się nowe lokacje, zadania fabularne, mechaniki rozgrywki, bronie, przeciwnicy i wiele więcej. Równolegle gra doczeka się usprawnień w mechanice i balansie, a wydarzenia społecznościowe będą pojawiały się częściej – do 4 na kwartał. Techland przygotowuje się również do uruchomienia dedykowanej platformy dla społeczności, dzięki której fani będą mieli wpływ na to jaki rodzaj zawartości będzie tworzony. Wkrótce ujawnione zostaną dodatkowe informacje na ten temat.

Pierwsza nowa zawartość dla Dying Lightnazwana Content Drop #0 – zostanie udostępniona za darmo w ciągu najbliższych tygodni i będzie skupiała się na nowych przeciwnikach. Drop #0 to ledwie przedsmak nowości, jakie pojawią się w grze w ramach akcji “10 DLC w 12 miesięcy”, która ruszy pełną parą jeszcze w tym roku.
Zwiastun – Drop #0

Nowi wrogowie zmierzają do Harran - Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

00036PawelMarchewka.jpg

grafika | 13,9 MB

Pobierz
00045PawelMarchewka.jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Dying Light_list otwarty CEO Techlandu dla graczy_15_06_2017.pdf

pdf | 670 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Dying Light_list otwarty CEO Techlandu dla graczy_15_06_2017.doc

doc | 81 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dying Light świętuje 3-cie urodziny

temu

Techland z dumą ogłasza, że właśnie minęły trzy lata od momentu, gdy świat opanowała epidemia zombie w postaci Dying Light. W celu podziękowania fanom i zaproszenia do uniwersum nowych walczących o przetrwanie, Techland potwierdza kolejne niespodzianki związane z obchoda
Zrzut #2 do Dying Light już dostępny

temu

Techland zapowiada Zrzut #2 – kolejne DLC będące częścią akcji 10-w-12 czyli 10 pakietów DLC, które Dying Light dostanie w ciągu 12 miesięcy. Drugi zrzut daje dostęp do tłumika na pistolet pozwalającego na ciche eliminowanie zombie.Tłumik będzie można połączyć z pistolet
Czarny piątek z grami Techlandu

temu

Nadchodzi Czarny Piątek. Doskonała okazja do uzupełnienia zbiorów i nabycia poszukiwanych gier w atrakcyjnej cenie. Wydawnictwo Techland przygotowało szereg obniżek na tytuły z oferty zarówno w wersjach na konsole jak i PC. Promocje dotyczą wersji pudełkowych i cyfrowych
Twórcy Dying Light oddają hołd twórczości George’a A. Romero

temu

Techland z dumą prezentuje specjalny mural, który trafił do gry Dying Light wraz z najnowszym pakietem darmowej zawartości. Dzieło oddaje hołd ojcowi zombie – zmarłemu niedawno George’owi A. Romero. Akcję wsparł syn słynnego reżysera George Cameron Romero.Romero spopular
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.