Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej

Warszawa dn. 19 / 06 / 2017

Micro Machines World Series w Limitowanej Edycji Specjalnej

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, prezentują Limitowane Edycje specjalne Micro Machines World Series, która już od 21 czerwca będą dostępna w Polsce w zamówieniach przedpremierowych. Legendarna seria powróci już 30 czerwca wraz z premierą nowej odsłony na PlayStation 4, Xbox One i PC. 

Micro Machines World Series to nowy wymiar miniaturowego ścigania. Zacięta rywalizacja zawsze była solą gry i nie inaczej jest w przypadku nadchodzącej odsłony. Pierwsza część gry zadebiutowała w 1991 roku, a rywalizacja samochodzików na blacie kuchennego stołu czy motorówek w wannie była popularna również w Polsce. Najnowsze wydanie utrzymano w klimacie z którego słynie seria. Lokacje, przywracające na myśl poprzednie odsłony, takie jak ogród, kuchnia czy warsztat tylko czekają na powrót miniaturowych pojazdów.

Z okazji premiery Wydawnictwo Techland przygotowało dla graczy niespodziankę - Limitowane Edycje Specjalne. Ich ilość jest ograniczona. Będą dostępne w zamówieniach przedpremierowych od 21 czerwca.

Skład edycji to:
gra Micro Machines World Series i zdalnie sterowany samochód
lub
gra Micro Machines World Series  koszulka z logotypem

„W Micro Machines zawsze najważniejsze były zabawa i dostępność. Te tradycje również kontynuuje nowa odsłona. M.in. dzięki intuicyjnemu sterowaniu, którego nauka nie nastręcza trudności, Micro Machines jest idealne dla graczy w każdym wieku, zatem również dla najmłodszych, dopiero zaczynających przygodę z grami.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka Senior PR Manager ds. Wydawnictwa Techland. „W wielu z nas Micro Machines wywołuje sentymentalne wspomnienia. Mamy nadzieję, że podobne uczucia uda się nam wywołać u innych graczy, stąd pomysł na Limitowane Edycje Specjalne, dostępne tylko w Polsce.” – dodaje Łada-Grodzicka.

Gracze będę mogli wziąć udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku. Powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy. Taka ilość pojazdów wzmaga intensywność i sprawia, że walka o pozycję na mecie jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Dodatkową opcją są sieciowe walki, również dla 12 graczy. Wśród nich znajdą się tryby przypominające zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag oraz Territory, a także Team Deathmatch w 6-osobowych zespołach. Bitwy toczą się na 15 interaktywnych arenach (m.in. pełne laserów laboratorium lub „sadzawka” na której należy unikać - głodnych hipopotamów), a do dyspozycji gracza będzie 12 pojazdów. Każdy ma mocne i słabe strony oraz inny zestaw broni. W arsenale znajdą się m.in. wyrzutnia dynamitu czy broń wytwarzająca potężne fale. Każde autko można również "ubrać" w skórki zmieniające całkowicie jego wygląd.

Micro Machines World Series dostępne będzie na komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 30 czerwca.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Micro Machines Limitowane Edycje Specjalne_19_06_2017.pdf

pdf | 547 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Micro Machines Limitowane Edycje Specjalne_19_06_2017.doc

doc | 80,5 KB

Pobierz
MM_koszulka_wiz_1.jpg

grafika | 389 KB

Pobierz
MM_samochodzik_900x1200.jpg

grafika | 189 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
WRC 7 już na sklepowych półkach

temu

Wydawnictwo Techland – partner Bigben oraz studia deweloperskiego Kylotonn – z przyjemnością informuje o dzisiejszej premierze WRC 7. Gra nakładem wydawnictwa jest dostępna w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.WRC 7 to jedyny tytu
Cezary Gutowski opowiada o F1 2017

temu

25 sierpnia na rynku wyląduje nowa odsłona oficjalnej gry Formuły 1 traktująca o tegorocznym sezonie. Do testów gry Wydawnictwo Techland zaprosiło eksperta od królowej sportów motorowych - Cezarego Gutowskiego.Dziennikarz i ekspert w temacie F1 sprawdził w akcji m.in. ro
Pure Farming 2018 z nowym zwiastunem i marcową datą premiery

temu

Pure Farming 2018 – symulator farmy Wydawnictwa Techland – pojawi się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna będzie od 13 marca. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne.Zwiastun przygotowany specjalnie n
>observer_ w Polsce w pudełkowym wydaniu

temu

Wydawnictwo Techland, partner studia deweloperskiego Bloober Team, z przyjemnością informuje o premierze  >observer_. To najnowszy tytuł krakowskiego dewelopera, autorów świetnie przyjętego horroru Layers of Fear. Gra już dziś dostępna jest na sklepowych półkach w wyj