Arkadiusz Jakubik w nowej grze Bloober Team. >observer_ na polskim rynku w pudełkowym wydaniu

Warszawa 22 / 06 / 2017

Arkadiusz Jakubik w nowej grze Bloober Team. >observer_ na polskim rynku w pudełkowym wydaniu

Opublikowany

Studio Bloober Team oraz polski wydawca gry >observer_ – Techland z najwyższą przyjemnością informują, że w jedną z postaci wcieli się Arkadiusz Jakubik. >observer_ - nowa produkcja autorów świetnie przyjętego Layers of Fear – dostępna będzie w pudełkowym wydaniu już latem tego roku.

Jakubik to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Praca na planie gry była dla niego czymś zupełnie nowym, ale aktor z 40-letnim scenicznym doświadczeniem nie tylko się w niej szybko odnalazł, ale również świetnie „wszedł” w rolę - przerysowując ją i nadając jej niezbędnego w horrorach, niepokojącego sznytu. Artysta doskonale oddał charakter bohatera, jak i jego pewne ograniczenia, wynikające z przeszłości postaci. 

Szok, totalny szok. Wkroczyłem do świata, który do tej pory był dla mnie światem niedostępnym. Tu jest wszystko zupełnie inne od tego, co do tej pory widziałem” – nie ukrywa aktor w obszernym materiale wideo, przedstawiającym kulisy z planu. Jakubik opowie graczom o odczuciach związanych ze specyficzną rolą i różnicach, jakie dzielą aktorstwo tradycyjne od wirtualnego.

Jakubik wykreował Janusa – dozorcę kamienicy, w której toczy się akcja. Posiadający wiele wszczepów weteran Wielkiej Wojny jest pierwszą postacią, na którą natknie się główny bohater – Daniel Lazarski. Historia Janusa jest pełna tragicznych wydarzeń, które wpłynęły na niego znacząco. Teraz Janus boryka się z szarą codziennością – jest schorowany, pomimo wojennych zasług nie otrzymuje od państwa pomocy i stanowi gorzkie odbicie problemów trapiących ludzkość w przyszłości. Janus radzi sobie najlepiej jak potrafi. Niestety - na jego nieszczęście kamienica, której dogląda, stanie się areną przerastających go wydarzeń.

 >observer_ to cyberpunkowy horror rozgrywający się w Polsce Anno Domini 2084. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami. To elitarna, finansowana przez korporacje jednostka, której członkowie zdolni są do hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Początkiem śledztwa, które poprowadzi Lazarskiego do wspomnianej wcześniej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna. Fabuła >observer_ to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki, charakteryzująca się wyjątkową stylistyką retro science-fiction i inspirowana kultowymi dziełami gatunku.

Jak czuje się ktoś, zdolny wnikać w umysły złoczyńców i ich ofiar? Zdolny przeżywać ich najmroczniejsze lęki? Jak daleko można posunąć się, by odkryć prawdę? Odpowiedzi na te pytania gracze poznają zagłębiając się w mroczną i dojrzałą historię Observera. Poprzednia gra Bloober Team - Layers of Fear - również dzięki Wydawnictwu Techland dostępna była w Polsce w pudełkowym wydaniu.

W Polsce >observer_ w wydaniu pudełkowym ukaże się latem na komputerach PC. Okładka gry jest tymczasowa.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Arkadiusz Jakubik w Observer. Gra w Polsce w pudełkowym wydaniu_22_06_2017.pdf

pdf | 528 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Arkadiusz Jakubik w Observer. Gra w Polsce w pudełkowym wydaniu_22_06_2017.doc

doc | 79,5 KB

Pobierz
observer_yard.jpg

grafika | 24,6 MB

Pobierz
observer_mess.jpg

grafika | 7,15 MB

Pobierz
observer_staircase.jpg

grafika | 5,03 MB

Pobierz
observer_amir.jpg

grafika | 2,33 MB

Pobierz
observer_birds.jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
observer_basement.jpg

grafika | 1,58 MB

Pobierz
observer_dreameater chair.jpg

grafika | 1,25 MB

Pobierz
observer_corridor.jpg

grafika | 486 KB

Pobierz
observer_bathroom.jpg

grafika | 394 KB

Pobierz
observer-3d.png

grafika | 70,5 KB

Pobierz
observer-2d.png

grafika | 32,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rutger Hauer opowiada o roli Daniela Lazarskiego

temu

>observer_ krakowskiego studia Bloober Team jest już na rynku. W cyberpunkowym horrorze zagrali Arkadiusz Jakubik oraz Rutger Hauer. Holender, w specjalnym wideo zza kulis, dzieli się wrażeniami z prac nad pierwszym dubbingiem z gry w swojej bogatej karierze filmowej.
>observer_ w Polsce w pudełkowym wydaniu

temu

Wydawnictwo Techland, partner studia deweloperskiego Bloober Team, z przyjemnością informuje o premierze  >observer_. To najnowszy tytuł krakowskiego dewelopera, autorów świetnie przyjętego horroru Layers of Fear. Gra już dziś dostępna jest na sklepowych półkach w wyj
Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego – głównego bohater gry >observer_

temu

Gwiazda kultowego „Łowcy Androidów” wciela się w protagonistę w najnowszej cyberpunkowej produkcji studia Bloober Team. Rutger Hauer wystąpi w grze >observer_, którą na polski rynek w pudełkowej wersji na PC wprowadzi 16 sierpnia Wydawnictwo Techland. Prezentujemy zwi
Torment i Observer w Serii Day1

temu

Seria Day1 - oferująca premierowa wydania gier w dobrych cenach - zmienia formułę i wzbogaci się o siedem nowych pozycji. Wszystkie dostępne będą na sklepowych półkach od 25 kwietnia.Do tej pory gracze kupując gry z Serii Day1 otrzymywali oryginalne pudełko DVD z “seryjn
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.