Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego – głównego bohater gry >observer_

Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego – głównego bohater gry >observer_

Opublikowany

Gwiazda kultowego „Łowcy Androidów” wciela się w protagonistę w najnowszej cyberpunkowej produkcji studia Bloober Team. Rutger Hauer wystąpi w grze >observer_, którą na polski rynek w pudełkowej wersji na PC wprowadzi 16 sierpnia Wydawnictwo Techland. Prezentujemy zwiastun i polską okładkę gry.

73-letni holenderski aktor podłożył głos pod postać Lazarskiego – tytułowego Observera, którym pokieruje gracz – a także użyczył bohaterowi swego wizerunku. Oprócz Hauera w grze występuje Arkadiusz Jakubik, wcielający się w dozorcę krakowskiej kamienicy, w której Lazarski zostaje uwięziony podczas śledztwa, mającego zaprowadzić go do zaginionego syna. Światową premierę gry ustalono na 15 sierpnia. Pudełkowa wersja PC, której zawartość zostanie ujawniona niebawem, na półkach sklepowych pojawi się dzień później.
Akcja >observera_ ma miejsce w futurystycznym Krakowie Anno Domini 2048. Fabuła futurystycznego horroru rzuci gracz w świat, w którym hakować można nie tylko komputery, ale także ludzi. Jak czuje się ktoś, zdolny wnikać w umysły złoczyńców i ich ofiar? Takim kimś jest właśnie Lazarski. Zdolny do zaglądania w mroczne lęki innych i działający w ramach jednostki neuronowych detektywów – elitarnej i finansowanej przez potężne korporacje. Fabuła >observer_ to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki, charakteryzująca się wyjątkową stylistyką retro science-fiction i inspirowana kultowymi dziełami gatunku.

W Polsce >observer_ w wydaniu pudełkowym dostępny będzie na PC od 16 sierpnia. Gra ma polską, kinową wersję językową. Więcej informacji o zawartości wydania oraz cenę podamy w najbliższym terminie.
observer-3d-big.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

observer-2d-cmyk.jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego w grze Observer_19_07_2017.pdf

pdf | 408 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Rutger Hauer w roli Daniela Lazarskiego w grze Observer_19_07_2017.doc

doc | 76 KB

Pobierz
observer-3d-big.png

grafika | 2,2 MB

Pobierz
observer-3d-small.png

grafika | 723 KB

Pobierz
observer-2d-rgb.jpg

grafika | 444 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rutger Hauer opowiada o roli Daniela Lazarskiego

temu

>observer_ krakowskiego studia Bloober Team jest już na rynku. W cyberpunkowym horrorze zagrali Arkadiusz Jakubik oraz Rutger Hauer. Holender, w specjalnym wideo zza kulis, dzieli się wrażeniami z prac nad pierwszym dubbingiem z gry w swojej bogatej karierze filmowej.
>observer_ w Polsce w pudełkowym wydaniu

temu

Wydawnictwo Techland, partner studia deweloperskiego Bloober Team, z przyjemnością informuje o premierze  >observer_. To najnowszy tytuł krakowskiego dewelopera, autorów świetnie przyjętego horroru Layers of Fear. Gra już dziś dostępna jest na sklepowych półkach w wyj
Arkadiusz Jakubik w nowej grze Bloober Team. >observer_ na polskim rynku w pudełkowym wydaniu

temu

Studio Bloober Team oraz polski wydawca gry >observer_ – Techland z najwyższą przyjemnością informują, że w jedną z postaci wcieli się Arkadiusz Jakubik. >observer_ - nowa produkcja autorów świetnie przyjętego Layers of Fear – dostępna będzie w pudełkowym wydaniu j
Torment i Observer w Serii Day1

temu

Seria Day1 - oferująca premierowa wydania gier w dobrych cenach - zmienia formułę i wzbogaci się o siedem nowych pozycji. Wszystkie dostępne będą na sklepowych półkach od 25 kwietnia.Do tej pory gracze kupując gry z Serii Day1 otrzymywali oryginalne pudełko DVD z “seryjn
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.