Premierowy zwiastun Agents of Mayhem 

Warszawa dn. 14 / 08 / 2017

Premierowy zwiastun Agents of Mayhem 

Opublikowany

Seul to miasto opanowane przez LEGION. Jednak z pomocą agentów zostanie odbite spod złowieszczej okupacji. Wydawnictwo Techland, studio Deep Silver Volition oraz Koch Media zapraszają na premierowy zwiastun Agents of Mayhem. Produkcja studia Deep Silver Volition pojawi się na rynku już 18 sierpnia na konsole oraz PC.

Po serii ogólnoświatowych ataków w Noc Diabła metropolie na wszystkich kontynentach zostają opanowane przez Ministerstwa LEGION-u, sitwę potężnych łotrów. Nadszedł czas na rozprawienie się z bandą nikczemnych oprychów. W Agents of Mayhem gracz pokieruje poczynaniami superagentów, z których każdy ma własny styl, osobowość, broń oraz umiejętności. Poznawaj zakamarki Seulu, by wyeliminować szpiegów LEGION-u i pokrzyżować im diaboliczny plan przejęcia kontroli na światem.

Agents of Mayhem na rynku już w ten piątek, a już dziś gracze mogą poczuć przedsmak tego, co ich czeka. Zwiastun premierowy ukazuje agentów, których poznaliśmy przez ostatnie miesiące i daje zasmakować w prawdziwej akcji.

Agents of Mayhem to nowy tytuł twórców serii Saints Row. Rozgrywka w otwartym świecie polega na kierowaniu trzyosobowym zespołem Agentów, których możemy zmieniać w dowolnym momencie i których rekrutujemy z 12-osobowej grupy najemników. Zadaniem gracza jest obronić Seul przed bojówkami LEGION-u, ale Agents of Mayhem nie traktuje o walce dobra ze złem. To walka złych z jeszcze gorszymi, bo pracownicy Agencji jak widać nie przebierają w środkach. Pod względem klimatu gra Deep Silver Volition to połączenie kreskówek z lat 90-tych w stylu G.J. Joe (animowane przerywniki) z Suicide Squad.

Ekipy z Agents of Mayhem:
Oddział Ostrzału - https://youtu.be/xJUzk-jrsdU
Bomb Shell - https://youtu.be/nXdBh5hSLqc
Franchise Force - https://youtu.be/mKISt2ELbf4
Carnage A Trois – https://youtu.be/T3er9so7vPw

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

Premierowy zwiastun Agents of Mayhem

Agents of Mayhem - zwiastun premierowy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Premierowy zwiastu Agents of Mayhem_14_08_2017.pdf

pdf | 529 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Premierowy zwiastu Agents of Mayhem_14_08_2017.doc

doc | 77,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.