>observer_ w Polsce w pudełkowym wydaniu

Warszawa dn. 16 / 08 / 2017

>observer_ w Polsce w pudełkowym wydaniu

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, partner studia deweloperskiego Bloober Team, z przyjemnością informuje o premierze  >observer_. To najnowszy tytuł krakowskiego dewelopera, autorów świetnie przyjętego horroru Layers of Fear. Gra już dziś dostępna jest na sklepowych półkach w wyjątkowym pudełkowym wydaniu.

>observer_ to cyberpunkowy horror rozgrywający się w Polsce anno domini 2084. Gracz wciela się w Daniela Lazarskiego, jednego z neuronowych detektywów zwanych Obserwatorami. To elitarna, finansowana niezależnie od policji jednostka, której członkowie zdolni są do hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Początkiem śledztwa, które poprowadzi graczy przez krakowskie slumsy przyszłości, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna. Fabuła >observera_ to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki i czerpiąca inspiracje z kultowych dzieł science-fiction.

Jak czuje się ktoś, zdolny wnikać w umysły złoczyńców i ich ofiar? Zdolny przeżywać ich najmroczniejsze lęki? Jak daleko można posunąć się, by okryć prawdę? Odpowiedzi na te pytania gracze poznają zagłębiając się w mroczną i dojrzałą historię >observera_. Poprzednia gra Bloober Team - Layers of Fear - również dzięki Wydawnictwu Techland dostępna była w Polsce w wyjątkowym pudełkowym wydaniu.

>observer_ premiera już dziś na komputerach PC. Gra jest dostępna w cenie 89,90 zł.

Observer, zwiastun na premierę:

Observer - zwiastun premierowy polskiego cyberpunkowego hitu

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Observer w Polsce w pudełkowym wydaniu_16_08_2017.pdf

pdf | 409 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Observer w Polsce w pudełkowym wydaniu_16_08_2017.doc

doc | 75 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.