Pure Farming 2018 z nowym zwiastunem i marcową datą premiery

Warszawa dn. 16 / 08 / 2017

Pure Farming 2018 z nowym zwiastunem i marcową datą premiery

Opublikowany

Pure Farming 2018 – symulator farmy Wydawnictwa Techland – pojawi się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna będzie od 13 marca. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Zwiastun przygotowany specjalnie na targi Gamescom w Kolonii pokazuje rozgrywkę we wszystkich dostępnych w grze lokacjach – w Kolumbii, USA, Włoszech, Japonii oraz Niemczech. Mapa w Bawarii to dodatek do zamówień przedpremierowych. U naszych zachodnich sąsiadów gracze podejmą się sadzenia rzepaku oraz hodowli owiec.

Pure Farming 2018 to nie tylko odmienne mapy, nadające rozgrywce zróżnicowania. To również licencjonowane maszyny takich marek jak Lindner i Gomselmash dostępne w wybranych punktach sprzedaży. Z kolei nowa platforma dystrybucji cyfrowej firmy Techland – Gemly – zaoferuje dwa dodatki w przedsprzedaży: ładowarkę JCB® 435S oraz nowy gatunek upraw w postaci pomarańczy (dostępny na mapie we Włoszech).

Dla wszystkich chcących otrzymać wszystkie dodatki w pakiecie Techland przygotował wydanie Pure Farming 2018: Digital Deluxe Edition, zawierającym: trzy ekskluzywne maszyny marek Lindner, Gomselmash i Landini, mapę Niemiec oraz paczkę skórek dla postaci w grze. Grywalne demo Pure Farming 2018 dostępne będzie na targach Gamescom 2017 odbywających się w dniach 22-26 sierpnia w Kolonii. Stoisko Techlandu znajdzie się w hali 8.1.

Więcej informacji:
Zamówienia przedpremierowe: buy.purefarminggame.com

Pure Farming 2018, zwiastun Gamescom 2017

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PureFarming2018-Beautyshot-GERMANY_PL.jpg

grafika | 1,71 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Pure Farming 2018 z datą premiery_16_08_2017.doc

doc | 80,5 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Pure Farming 2018 z datą premiery_16_08_2017.pdf

pdf | 634 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mitsubishi twoim autem w Pure Farming 2018

temu

Japoński gigant motoryzacyjny to jedna ze światowych marek, które znajdą się w grze Pure Farming 2018. W nadchodzącym nowym symulatorze farmy, który pojawi się na rynku w marcu na PC i konsolach, gracze zasiądą za sterami wielu rolniczych maszyn oraz pick-upa Mitsubishi.
Bohaterowie Rolnictwa w akcji

temu

Gomselmash, Gregoire, Mitsubishi, Skybury, McCormick – to tylko część licencjonowanych marek, których sprzętu będziesz używał w Pure Farming 2018. Najnowszy zwiastun produkcji studia Ice Flames skupia się na bohaterach rolnictwa.Uczucie realizmu i dbałość o najdrobniejsz
Demo Pure Farming 2018 i turniej Pro Evolution Soccer 2018 na Poznań Game Arena

temu

W weekend (6-8 października) wielkie święto polskich graczy - Poznań Game Arena. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentują się największe firmy z branży. Techland zaprasza odwiedzających do przetestowania Pure Farming 2018 - będącego w produkcji symulat
WRC 7 już na sklepowych półkach

temu

Wydawnictwo Techland – partner Bigben oraz studia deweloperskiego Kylotonn – z przyjemnością informuje o dzisiejszej premierze WRC 7. Gra nakładem wydawnictwa jest dostępna w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.WRC 7 to jedyny tytu

Rutger Hauer opowiada o roli Daniela Lazarskiego

>observer_ krakowskiego studia Bloober Team jest już na rynku. W cyberpunkowym horrorze zagrali Arkadiusz Jakubik oraz Rutger Hauer. Holender, w specjalnym wideo zza kulis, dzieli się wrażeniami z prac nad pierwszym dubbingiem z gry w swojej bogatej karierze filmowej.