Premiera Agents of Mayhem – gotowi na złych i jeszcze gorszych?

Warszawa dn. 18 / 08 / 2017

Premiera Agents of Mayhem – gotowi na złych i jeszcze gorszych?

Opublikowany

Seul to miasto opanowane przez LEGION. Jednak z pomocą agentów zostanie odbite spod złowieszczej okupacji. Wydawnictwo Techland, studio Deep Silver Volition oraz Koch Media z przyjemnością informują o premierze Agents of Mayhem. Produkcja studia Deep Silver Volition jest już dostępna na rynku na konsole oraz PC.

Po serii ogólnoświatowych ataków w Noc Diabła metropolie na wszystkich kontynentach zostają opanowane przez Ministerstwa LEGION-u, sitwę potężnych łotrów. Nadszedł czas na rozprawienie się z bandą nikczemnych oprychów. W Agents of Mayhem gracz pokieruje poczynaniami superagentów, z których każdy ma własny styl, osobowość, broń oraz umiejętności. Poznawaj zakamarki Seulu, by wyeliminować szpiegów LEGION-u i pokrzyżować im diaboliczny plan przejęcia kontroli na światem.

Agents of Mayhem to nowy tytuł twórców serii Saints Row. Rozgrywka w otwartym świecie polega na kierowaniu trzyosobowym zespołem Agentów, których możemy zmieniać w dowolnym momencie i których rekrutujemy z 12-osobowej grupy najemników. Zadaniem gracza jest obronić Seul przed bojówkami LEGION-u, ale Agents of Mayhem nie traktuje o walce dobra ze złem. To walka złych z jeszcze gorszymi, bo pracownicy Agencji jak widać nie przebierają w środkach. Pod względem klimatu gra Deep Silver Volition to połączenie kreskówek z lat 90-tych w stylu G.J. Joe (animowane przerywniki) z Suicide Squad.

Agenci destrukcji czekają na graczy w wypełnionym po brzegi złośliwym humorem i dynamiczną, nieprzewidywalną akcją Agents of Mayhem. Gracz nie doświadczy stereotypowej walki dobra ze złem. To starcie źli kontra najgorsi, podczas którego może zdarzyć się wszystko. Produkcja idealna dla graczy poszukujących wysokooktanowej rozgrywki w bardzo łatwo przyswajalnej formie.

Ekipy z Agents of Mayhem:
Oddział Ostrzału - https://youtu.be/xJUzk-jrsdU
Bomb Shell - https://youtu.be/nXdBh5hSLqc
Franchise Force - https://youtu.be/mKISt2ELbf4
Carnage A Trois – https://youtu.be/T3er9so7vPw

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już dziś. Agents of Mayhem dostępne jest w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

Zwiastun premierowy:

Agents of Mayhem - zwiastun premierowy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Premiera Agents of Mayhem_18_08_2017.pdf

pdf | 529 KB

Pobierz
large_large_Agents.jpg

grafika | 408 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Premiera Agents of Mayhem_18_08_2017.doc

doc | 78 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czarny piątek z grami Techlandu

temu

Nadchodzi Czarny Piątek. Doskonała okazja do uzupełnienia zbiorów i nabycia poszukiwanych gier w atrakcyjnej cenie. Wydawnictwo Techland przygotowało szereg obniżek na tytuły z oferty zarówno w wersjach na konsole jak i PC. Promocje dotyczą wersji pudełkowych i cyfrowych
Znana jest data premiery WRC 7

temu

Wydawnictwo Techland – partner Bigben Interactive oraz studia Kylotonn – z przyjemnością informuje, że data premiery WRC 7 została ustalona na 15 września 2017. Dostępny jest także najnowszy zwiastun do gry. W akcji zobaczymy, prowadzonego na co dzień przez Sebastiena Og
Twórz historię w F1 2017 – premiera nowej odsłony gry

temu

Wydawnictwo Techland – partner studia Codemasters oraz Koch Media – z przyjemnością ogłasza, że już dziś trafia na rynek F1 2017. Gra jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Ogrom usprawnień i nowych funkcji czyni z tegorocznej edycji najpełniejszą, stworzoną p
God’s Trigger w planie wydawniczym Techlandu na Polskę i świat

temu

Wydawnictwo Techland z przyjemnością ogłasza, że wyda w Polsce i na świecie dzieło krakowskiego studia One More Level – God’s Trigger. Na Zachodzie gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej, a w Polsce doczeka się pudełkowego wydania.God’s Trigger to gra akcji z widokie
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.