Minecraft: Story Mode – Season Two w planie wydawniczym Techlandu

Warszawa dn. 31 / 08 / 2017

Minecraft: Story Mode – Season Two w planie wydawniczym Techlandu

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, partner Telltale Games, zapowiada wydanie na polskim rynku Minecraft: Story Mode – Season Two. Pudełkowe edycja, zawierająca dostęp do kompletnych 5 epizodów, będzie dostępna już 22 września na PC, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Telltale Game to studio specjalizujące się w produkcjach epizodycznych. Praca Amerykanów nad szalenie popularną marką zaowocowała całkowicie nowym doświadczeniem. Produkcja łączy w sobie elementy craftingu i rasowej gry przygodowej z rozbudowaną fabułą, której obecność jest w Minecrafcie czymś nowym. Na fanów czeka epicka przygoda rozgrywana w dobrze znanym im świecie.

Produkcja ponownie będzie opowiadać o przygodach Jessego. Tym razem jego ręka utknęła w przeklętej rękawicy. Gracz będzie miał okazję odbyć niesamowitą podróż w najgłębsze zakamarki świata gry. W nowej odsłonie pojawią się starzy znajomi, a także poznamy wiele nowych postaci i staniemy przed szeregiem trudnych wyborów, gdyż te są jednym z najważniejszych elementów gry. Nasze decyzje dotyczące m.in. relacji z członkami grupy wpływają na przebieg historii oraz zachowania między bohaterami. Dzięki temu każdy gracz może liczyć na nieco inną przygodę.

Na płycie znajdzie się kompletny sezon "serialu" zawierający 5 epizodów (2 epizody już dostępne, trzeci już we wrześniu). Minecraft: Story Mode - Season Two będzie korzystać z zapisanych stanów gry z pierwszego sezonu.

Postaciom głosu użyczyli aktorzy: Patton Oswalt (Ratatouille, Agents of S.H.I.E.L.D), Brian Posehn (Halo 2), Catherine Taber (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars: Force Unleashed, Star Wars: The Old Republic), Ashley Johnson (The Last of Us, Tales from the Borderlands), Scott Porter (Batman: Arkham Knight , Injustice 2, Guardians of the Galaxy: The Telltale Series ), Yuri Lowenthal (Grand Theft Auto V, Diablo III: Reaper of Souls, Game of Thrones), Martha Plimpton (The Goonies), oraz Paul Reubens (Tron: Uprising).

Minecraft: Story Mode – Season Two pojawi się na PC (99,90 zł), Xbox 360 (139,90 zł) oraz Xbox One i PlayStation 4 (139,90 zł) już 22 września w angielskiej wersji językowej.

Najnowszy zwiastun:

Minecraft Story Mode - sezon 2 - nowa przygoda już czeka!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Minecraft Story Mode Season Two w planie wydawniczym Techlandu_31_08_2017.pdf

pdf | 524 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Minecraft Story Mode Season Two w planie wydawniczym Techlandu_31_08_2017.doc

doc | 76 KB

Pobierz
MC SM 201 1920x1080.jpg

grafika | 8,23 MB

Pobierz
MC201_SeaTempleExterior 1920x1080.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
MC201_SeaTempleInterior 1920x1080.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
MC201_RivalTown 1920x1080.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
MC201_CaveWondersTunnels_Spiders 1920x1080.jpg

grafika | 1,01 MB

Pobierz
MC201_BeaconTown_StampyStacy 1920x1080.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Minecraft: Story Mode – Season Two na sklepowych półkach

temu

Wydawnictwo Techland, partner Telltale Games, z przyjemnością informuje o premierze Minecraft: Story Mode – Season Two. Pudełkowa edycja, zawierająca dostęp do kompletnych 5 epizodów, jest już dostępna na rynku na PC, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.Telltale Game to studio s
Zrzut #2 do Dying Light już dostępny

temu

Techland zapowiada Zrzut #2 – kolejne DLC będące częścią akcji 10-w-12 czyli 10 pakietów DLC, które Dying Light dostanie w ciągu 12 miesięcy. Drugi zrzut daje dostęp do tłumika na pistolet pozwalającego na ciche eliminowanie zombie.Tłumik będzie można połączyć z pistolet
Mitsubishi twoim autem w Pure Farming 2018

temu

Japoński gigant motoryzacyjny to jedna ze światowych marek, które znajdą się w grze Pure Farming 2018. W nadchodzącym nowym symulatorze farmy, który pojawi się na rynku w marcu na PC i konsolach, gracze zasiądą za sterami wielu rolniczych maszyn oraz pick-upa Mitsubishi.
Czarny piątek z grami Techlandu

temu

Nadchodzi Czarny Piątek. Doskonała okazja do uzupełnienia zbiorów i nabycia poszukiwanych gier w atrakcyjnej cenie. Wydawnictwo Techland przygotowało szereg obniżek na tytuły z oferty zarówno w wersjach na konsole jak i PC. Promocje dotyczą wersji pudełkowych i cyfrowych

Za dwa tygodnie premiera PES 2018 Mistrzostwa Polski PES 2017 ostatnim akcentem obecnego "sezonu"

14 września zadebiutuje najnowsza odsłona piłkarskiej symulacji firmy Konami – PES 2018. Tymczasem w połowie sierpnia poznaliśmy Mistrza Polski w PES 2017. Finały krajowego czempionatu były zakończeniem turniejowych rozgrywek w kraju w zeszłoroczną edycję gry. Zapraszamy