Minecraft: Story Mode – Season Two na sklepowych półkach
Minecraft: Story Mode – Season Two na sklepowych półkach

Warszawa dn. 26 / 09 / 2017

Minecraft: Story Mode – Season Two na sklepowych półkach

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, partner Telltale Games, z przyjemnością informuje o premierze Minecraft: Story Mode – Season Two. Pudełkowa edycja, zawierająca dostęp do kompletnych 5 epizodów, jest już dostępna na rynku na PC, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Telltale Game to studio specjalizujące się w produkcjach epizodycznych. Praca Amerykanów nad szalenie popularną marką zaowocowała całkowicie nowym doświadczeniem. Produkcja łączy w sobie elementy craftingu i rasowej gry przygodowej z rozbudowaną fabułą, której obecność jest w Minecrafcie czymś nowym. Na fanów czeka epicka przygoda rozgrywana w dobrze znanym im świecie.

Produkcja ponownie będzie opowiadać o przygodach Jessego. Tym razem jego ręka utknęła w przeklętej rękawicy. Gracz będzie miał okazję odbyć niesamowitą podróż w najgłębsze zakamarki świata gry. W nowej odsłonie pojawią się starzy znajomi, a także poznamy wiele nowych postaci i staniemy przed szeregiem trudnych wyborów, gdyż te są jednym z najważniejszych elementów gry. Nasze decyzje dotyczące m.in. relacji z członkami grupy wpływają na przebieg historii oraz zachowania między bohaterami. Dzięki temu każdy gracz może liczyć na nieco inną przygodę.

Na płycie znajdzie się kompletny sezon "serialu" zawierający 5 epizodów (2 epizody już dostępne, trzeci już we wrześniu). Minecraft: Story Mode - Season 2 będzie korzystać z zapisanych stanów gry z pierwszego sezonu.

Postaciom głosu użyczyli aktorzy: Patton Oswalt (Ratatouille, Agents of S.H.I.E.L.D), Brian Posehn (Halo 2), Catherine Taber (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars: Force Unleashed, Star Wars: The Old Republic), Ashley Johnson (The Last of Us, Tales from the Borderlands), Scott Porter (Batman: Arkham Knight , Injustice 2, Guardians of the Galaxy: The Telltale Series ), Yuri Lowenthal (Grand Theft Auto V, Diablo III: Reaper of Souls, Game of Thrones), Martha Plimpton (The Goonies), oraz Paul Reubens (Tron: Uprising).

Minecraft: Story Mode – Season Two jest dostępny na PC (99,90 zł), Xbox 360 (139,90 zł) oraz Xbox One i PlayStation 4 (139,90 zł) w angielskiej wersji językowej.


Najnowszy zwiastun:

Minecraft Story Mode - sezon 2 - nowa przygoda już czeka!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Minecraft Story Mode Season Two_premeira_26_09_2017.pdf

pdf | 525 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Minecraft Story Mode Season Two_premeira_26_09_2017.doc

doc | 76,5 KB

Pobierz
MC SM 201 1920x1080.jpg

grafika | 8,23 MB

Pobierz
MC201_SeaTempleExterior 1920x1080.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
MC201_SeaTempleInterior 1920x1080.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
MC201_BeaconTown_StampyStacy 1920x1080.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
MC201_CaveWondersTunnels_Spiders 1920x1080.jpg

grafika | 1,01 MB

Pobierz
MC201_RivalTown 1920x1080.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Minecraft: Story Mode – Season Two w planie wydawniczym Techlandu

temu

Wydawnictwo Techland, partner Telltale Games, zapowiada wydanie na polskim rynku Minecraft: Story Mode – Season Two. Pudełkowe edycja, zawierająca dostęp do kompletnych 5 epizodów, będzie dostępna już 22 września na PC, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.Telltale Game to studio
Dying Light: Bad Blood - przelej krew już dziś 

temu

Techland ma przyjemność ogłosić iż Dying Light: Bad Blood - nowa gra online, która doprawia gatunek battle royale dawką brutalności i parkouru, jest już dostępna we wczesnym dostępie na Steam. Charakteryzujący się błyskawiczną akcję i nastawiony na rywalizację tytuł mult
Dying Light: Bad Blood - wskocz do walki we wrześniu

temu

Dying Light: Bad Blood - sieciowa gra brutal royale stworzona przez Techland - będzie dostępna od września na PC w wersji Early Access na platformie Steam. Produkcja, stawiająca na dynamiczną, wieloosobową  akcję, to kreatywny miks rozgrywki PvP (gracz kontra gracz) i Pv
Techland zapowiada Dying Light 2 na targach E3

temu

Dying Light 2 - sequel hitowej produkcji z otwartym światem, został przedstawiony podczas Xbox E3 2018 Briefing na tegorocznych targach w Los Angeles. Dying Light 2 to szereg innowacji i nowatorska wizja post-apokalipsy, która dostarczy graczom wszystko, czego oczekiwali
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.