Oriental Empires - pudełkowe wydanie debiutuje na polskim rynku

Oriental Empires - pudełkowe wydanie debiutuje na polskim rynku

Opublikowany

5 października na polskim rynku debiutuje pudełkowe wydanie Oriental Empires. Osadzona w starożytnych Chinach gra strategiczna dostępna jest na komputery PC w zlokalizowanej wersji kinowej.

Zadaniem gracza w Oriental Empires jest stanąć na czele wschodzącego imperium. Podczas budowania własnej potęgi musi on zadbać o szereg aspektów - zdobywać ziemie, tworzyć i rozwijać miasta, dbać o handel i dyplomację czy też kultywowanie religii i rozkwit filozofii. Na drodze rozwoju staną graczom chordy barbarzyńców, więc kolejnym aspektem Oriental Empires są turowe bitwy i ogromne armie, toczące epickie bitwy.
Naszym terenem działań jest ogromna, wspaniale zaprojektowana mapa z autentycznym krajobrazami Chin i Mongolii, choć gracze mogę zdecydować się również na rozgrywkę na losowo wygenerowanym terenie. Oprócz kampanii single Oriental Empires oferuje również tryb multiplayer pozwalający 15 graczom na rozgrywkę przez sieć.

Oriental Empires dostępny jest od 5 października w wersji na PC. Gra w kinowej polskiej lokalizacji jest dostępna za 119,90 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Oriental Empires_box

grafika | 384 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Premiera Oriental Empires w wydaniu pudełkowym

pdf | 503 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Premiera Oriental Empires w wydaniu pudełkowym

doc | 74,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły