Bohaterowie Rolnictwa w akcji

Bohaterowie Rolnictwa w akcji

Opublikowany

Gomselmash, Gregoire, Mitsubishi, Skybury, McCormick – to tylko część licencjonowanych marek, których sprzętu będziesz używał w Pure Farming 2018. Najnowszy zwiastun produkcji studia Ice Flames skupia się na bohaterach rolnictwa.

Uczucie realizmu i dbałość o najdrobniejsze detale – te cele przyświecały deweloperowi podczas przenoszenia maszyn na wirtualne gospodarstwo.
Pure Farming 2018 to nie tylko zróżnicowane lokacje – USA, Włochy, Kolumbia i Japonia. To również imponująca flota licencjonowanych i wiernie odwzorowanych maszyn z całego świata. Wygląd, sposób pracy i proces przenoszenia każdej z nich do gry był akceptowanych przez producenta. Wszystko po to, by deweloper miał pewność, że wirtualne maszyny będą zachowywać się dokładnie tak jak ich realne odpowiedniki.

Pure Farming 2018 dostępne będzie od 13 marca 2018 roku na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Więcej informacji na Facebook Pure Farming 2018, Twitter Pure Farming 2018, Facebook Techland Wydawnictwo.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Bohaterowie Rolnictwa w nowym zwiastunie Pure Farming

pdf | 453 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Bohaterowie Rolnictwa w nowym zwiastunie Pure Farming

doc | 222 KB

Pobierz
PureFarming-PlayStation 4

grafika | 4,29 MB

Pobierz
PureFarming-Xbox One

grafika | 4,03 MB

Pobierz
PureFarming-PC

grafika | 1,53 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.