Animowani bohaterowie kanału Cartoon Network ruszą do walki

Animowani bohaterowie kanału Cartoon Network ruszą do walki

Opublikowany

Gwiazdy animowanych seriali stacji Cartoon Network trafiają na Nintendo Switch. Przeznaczona na sprzęt japońskiego producenta gra Cartoon Network: Battle Crashers jest dostępna w polskich sklepach od listopada.

Pora na przygodę, Niesamowity świat Gumballa, Steven Universe, Zwyczajny serial, Clarence i Wujcio Dobra Rada - fani tych seriali odnajdą swoich ulubieńców w grze. Cartoon Network: Battle Crashers to bijatyka pełna humoru znanego z absurdalnych, animowanych produkcji. Gracze zwiedzą znane światy składające się na 24 poziomy w których na pokonanie czekają setki przeciwników.

Cartoon Network: Battle Crashers oferuje tryb dla jednego gracza oraz lokalną kooperację. Tryb współpracy obsługuje maksymalnie 4 graczy na jednej konsoli, a każdy z nich może w dowolnym momencie wskoczyć do gry oraz przełączać się między sześcioma bohaterami posiadającymi unikalne zdolności. Taki charakter rozgrywki idealnie wpisuje się w naturę Nintendo Switch, pozwalającego na kooperacyjną zabawę kilku graczy również w trybie przenośnym.

Cartoon Network: Battle Crashers zadebiutowało na Nintendo Switch w listopadzie. Produkcja dostępna jest w angielskiej wersji językowej w cenie 179 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Bohaterowie Cartoon Network ruszają do walki

pdf | 429 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Bohaterowie Cartoon Network ruszają do walki

doc | 105 KB

Pobierz
Cartoon Network Battle Crashers_03

grafika | 197 KB

Pobierz
Cartoon Network Battle Crashers_02

grafika | 139 KB

Pobierz
Cartoon Network Battle Crashers_04

grafika | 117 KB

Pobierz
Cartoon Network Battle Crashers_01

grafika | 88,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.