Pełne czarnego humoru Party Hard 2 w ofercie Wydawnictwa Techland

Pełne czarnego humoru Party Hard 2 w ofercie Wydawnictwa Techland

Opublikowany

Nadchodzi kontynuacja jednej z najbardziej niekonwencjonalnych skradanek wszech czasów. Party Hard 2 na PC trafi do polskiej dystrybucji w formie pudełkowego wydania w 2018 roku. Święta to czas radości, ale nie dla bohatera Party Hard 2.

Podczas gdy wszyscy bawią się do upadłego podczas firmowej imprezy, on postanawia zemścić się za brak świątecznej premii i rozpoczyna masakrę. Celem gracza jest kontrolowanie tłumu czyli zabijanie imprezujących w taki sposób, by nie wzbudzić podejrzeń. Bo dźgnięcie kogoś nożem na środku parkietu nie jest najlepszym pomysłem. Wtedy ktoś na pewno wezwie policję, a to oznacza koniec imprezy.
"Świąteczne" wideo z rozgrywki pokazuje, że Party Hard 2 to jeszcze więcej kreskówkowej przemocy, pułapek i elementów otoczenia, które można wykorzystać. Nowości to m.in. możliwość zdejmowania kilku celów jednocześnie za pomocą ataku multi, skanowanie pomieszczeń w poszukiwaniu przydanych przedmiotów i możliwość noszenia większej ich ilości. Pierwsza część Party Hard ukazała się w 2015 i może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami graczy na Steam.

Z okazji świąt Party Hard 2 w wersji alfa dostępne jest za darmo: http://PartyHard.game

Party Hard 2 w wydaniu pudełkowym na PC ukaże się nakładem Wydawnictwa Techland w 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Party Hard 2 w ofercie Techlandu

pdf | 406 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Party Hard 2 w ofercie Techlandu

doc | 75 KB

Pobierz
Party Hard 2 screen 1

grafika | 220 KB

Pobierz
Party Hard 2 screen 3

grafika | 180 KB

Pobierz
Party Hard 2 screen 2

grafika | 224 KB

Pobierz
Party Hard 2 screen 5

grafika | 133 KB

Pobierz
Party Hard 2 screen 4

grafika | 180 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

Startują beta testy Metal Gear Survive

Otwarte, trwające trzy dni beta testy nadchodzącego spin-offu legendarnej serii - Metal Gear Survie, wystartowały na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Przedpremierowa wersja produkcji Konami dostępna będzie dla użytkowników do niedzieli 21 stycznia. Metal Gear Survi