Pudełkowe wydanie Don’t Starve na rynku w kwietniu

Pudełkowe wydanie Don’t Starve na rynku w kwietniu

Opublikowany

Kultowa gra o przetrwaniu - Don’t Starve, po raz pierwszy dostępna na rynku w wydaniu pudełkowym. Edycja Mega Pack - zawierająca podstawową grę, wszystkie dodatki oraz wyjątkową naklejkę na kontroler - dostępne będzie na PlayStation 4 i Xbox One od 20 kwietnia.

W Don’t Starve gracze trafiają do tajemniczej dziczy przepełnionej magią i nauką. Ich zadaniem jest nauka rządzących nim reguł, zbieranie surowców, budowanie obiektów oraz narzędzi i przetrwanie. Don’t Starve charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i bezkompromisową rozgrywką.
W skład Don’t Starve Mega Pack wchodzą wszystkie dodatki: Reign of Giants, Shipwrecked oraz dostępne wyłącznie na konsolach tryb Don’t Starve Together, który umożliwia rozgrywkę z drugim graczem w lokalnym trybie kooperacji (podzielony ekran).

Don’t Starve Mega Pack dostępne będzie w fizycznej wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One od 20 kwietnia. Pudełko z grą zawiera dodatki cyfrowe oraz naklejkę na kontroler.
Don't Starve PS4 Controller.jpg
Don't Starve XBOne Controller.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DontStarve-PS4

grafika | 2,03 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Don't Starve Mega Pack w ofercie

docx | 2,64 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Don't Starve Mega Pack w ofercie

pdf | 1,65 MB

Pobierz
Don't Starve XBOne Controller.

grafika | 178 KB

Pobierz
Don't Starve PS4 Controller

grafika | 139 KB

Pobierz
DontStarve-X1

grafika | 3,46 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.