Wydawnicze prawa do serii Call of Juarez wracają do Techlandu

Wydawnicze prawa do serii Call of Juarez wracają do Techlandu

Opublikowany

Techland Publishing ogłasza, że Call of Juarez: Gunslinger wraca do cyfrowej sprzedaży jako kolejny tytuł z powiększającej się globalnej oferty wydawnictwa. Z tej okazji gra dostępna jest na Steam w obniżonej cenie.

Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem

- mówi Adam Lasoń, COO Techland Publishing.

Call of Juarez: Gunslinger to hołd złożony opowieściom rodem z Dzikiego Zachodu. Gracze wcielają się w Silasa Greavesa - bezwzględnego łowcę głów - tropiącego najniebezpieczniejszych bandytów. Gunslinger to przygoda pełna akcji i pojedynków rewolwerowców, która miesza fikcję z historią, bo heros na swojej drodze spotka realne ikony Dzikiego Zachodu takie jak Billy the Kid, Pat Garrett i Jesse James.

Z okazji powrotu gry pod skrzydła oryginalnego dewelopera, Call of Juarez: Gunslinger dostępny jest na STEAM w promocyjnej cenie.

Więcej informacji dotyczących dostępności cyfrowych wersji pozostałych gier z serii zostanie podanych w późniejszym terminie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Call of Juarez wraca do Techlandu

docx | 8,5 MB

Pobierz
CoJ Gunslinger

grafika | 4,18 MB

Pobierz
CoJ Gunslinger 2

grafika | 4,09 MB

Pobierz
CoJ Gunslinger 3

grafika | 2,95 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Call of Juarez wraca do Techlandu

pdf | 2,09 MB

Pobierz
Powiązane artykuły

Zbuduj własne dziedzictwo w barbarzyńskim świecie

Możliwość budowania i kształtowania świata to jeden z filarów rozgrywki w Conan Exiles. Surwiwalowa produkcja z otwartym światem - osadzona w ikonicznym uniwersum Conana - zadebiutuje na konsolach i PC 8 maja. Polskim wydawcą gry jest Techland - partner Koch Media.
.