17 maja beta testy Onrush

17 maja beta testy Onrush

Opublikowany

Codemasters, Koch Media oraz Techland - wydawca gry Onrush w Polsce - potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.

Beta zapozna graczy z podstawami Onrusha. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer. Dostępny podczas testów tryb "Superstar Practice" oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną.
ONRUSH_Beautyshot-PREORDER-GEN-5B_pl.jpg
Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake - ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek "Rush" wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, "Rush" napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają "Rush") i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).
Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w "Superstar Practice" jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję Onrush. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa__17 maja start beta testów Onrush

docx | 866 KB

Pobierz
Informacja prasowa__17 maja start beta testów Onrush

pdf | 691 KB

Pobierz
Big Dune Beach (2)

grafika | 5,44 MB

Pobierz
Crater Lake (1)

grafika | 4,76 MB

Pobierz
Big Dune Beach (4)

grafika | 4,7 MB

Pobierz
Crater Lake (4)

grafika | 4,51 MB

Pobierz
Crater Lake (2)

grafika | 4,42 MB

Pobierz
Big Dune Beach (1)

grafika | 4,43 MB

Pobierz
Big Dune Beach (3)

grafika | 4,05 MB

Pobierz
Crater Lake (3)

grafika | 3,64 MB

Pobierz
ONRUSH_Beta test

grafika | 1,9 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dwadzieścia klasycznych bolidów w F1 2018

temu

Dziś studio Codemasters podaje listę klasycznych bolidów, którymi pokierujemy w F1 2018. Do ogłoszonych już Brawn z 2009 roku i Williamsa z 2003 dochodzi sześć klasyków z lat 70-tych i 80-tych i wszystkie, które pojawiły się w zeszłorocznej odsłonie.. Jesteśmy zachw
Gonitwa rozpoczęta - Onrush dostępny na konsolach, wkrótce start e-sportowej rywalizacji online

temu

Onrush czyli najnowsza produkcja studia Codemasters - jest już dostępny. Premiera to jednak nie koniec - deweloper zdradza pierwsze szczegóły regularnego wsparcia wydanego tytułu.Nowa marka na rynku wyścigów spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków i graczy. Brytyjski
Wyścigowy Onrush dostępny w polskiej wersji językowej. W maju beta testy

temu

Najeżdża Onrush - nowa gra wyścigowa cenionego studia Codemasters. Nowy tytuł w ofercie Wydawnictwa Techland dostępny będzie od 5 czerwca w pełni zlokalizowanej wersji. Ponadto w dniach 17-20 maja odbędą się otwarte dla wszystkich beta testy gry na konsolach PlayStation
Dzienniki dewelopera F1 2018

temu

Studio Codemasters zaprasza na pierwszy z czterech odcinków dzienników dewelopera o F1 2018. Premierowy epizod skupia się na nowych możliwościach w trybie kariery takich jak udzielanie wywiadów i kontakty z mediami, które pozwolą jeszcze mocniej wsiąknąć w świat kierowcó

Przetrwanie w Conan Exiles - gra już dostępna

W Conan Exiles gracze trafią do barbarzyńskiego, nieprzyjaznego świata znanego z legendarnej sagi fantasy. Surwiwalowa produkcja z otwartym światem dostępna jest już na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polskim wydawcą gry jest Techland - partner Koch Media.
. Conan Exil