Przetrwanie w Conan Exiles - gra już dostępna

Przetrwanie w Conan Exiles - gra już dostępna

Opublikowany

W Conan Exiles gracze trafią do barbarzyńskiego, nieprzyjaznego świata znanego z legendarnej sagi fantasy. Surwiwalowa produkcja z otwartym światem dostępna jest już na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polskim wydawcą gry jest Techland - partner Koch Media.
Conan Exiles łączy w sobie cechy gry akcji oraz produkcji z otwartym światem nastawionej na crafting oraz przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie. Początki nie są łatwe - gracz ląduje na pustyni bez oręża i odzienia. Musi uważać na drapieżne zwierzęta, przyzywane przez innych graczy bóstwa i innych barbarzyńców, którzy mogą zrobić z niego niewolnika. Kolejne kroki to tworzenie od podstaw ekwipunek i strojów.

Niezbędne do życia będą też polowania - w celu uzyskania żywności i surowców takich jak kość słoniowa - oraz zbudowanie schronienia. Z kolei by bronić swojego dobytku, gracz będzie mógł schwytać i wyszkolić niewolników, z których stworzy z czasem swoją własną armię.
Wieloosobowa rozgrywka z udziałem 40 graczy toczy się w ikonicznym uniwersum legendarnej serii fantasy. Na podbój czekają znane z przygód Conana krainy - badając je gracze poznają bogatą historię pradawnych ludów, będą też walczyć o terytoria i składać ofiary bóstwom, by te wspomogły ich krucjatę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Conan-Exiles_PS4

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Conan-Exiles_Xone

grafika | 1,28 MB

Pobierz
Conan-Exiles_PC

grafika | 892 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Conan Exiles już dostępny

docx | 1,86 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Conan Exiles już dostępny

pdf | 1,02 MB

Pobierz

Dominuj i zdobywaj - barbarzyńskie podboje w Conan Exiles

Conan Exiles dostępny jest już na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Techland - partner Koch Media i polski wydawca surwiwalowej produkcji z otwartym światem - zaprasza na ostatni odcinek dzienników dewelopera opowiadający o dominacji w brutalnym świecie g