F1 2018 w ofercie. Zobacz zwiastun z rozgrywką

F1 2018 w ofercie. Zobacz zwiastun z rozgrywką

Opublikowany

Wydawnictwo Techland, będące partnerem Koch Media i studia Codemasters w Polsce, wprowadzi na rynek kolejną odsłonę oficjalnej serii gier Formuły 1. F1 2018 dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One i PC od 24 sierpnia.

Deweloper udostępnił dziś pierwsze wideo przedstawiające rozgrywkę w nowej odsłonie. Okrążenie na kultowym torze Circuit de Monaco prezentuje kierowca teamu Alfa Romeo Sauber - Charles Leclerc.

Uwielbiam gry F1. Gdy tylko opuszczam bolid, tęsknię za ściganiem się. Więc w domu gram dla zabawy, bo to uczucie najbliższe jeżdżeniu w prawdziwym bolidzie po prawdziwym torze. Byłem zdumiony tym, jak bardzo realistyczne są trasy w grze. Urodziłem się w Monako, znam ten tor doskonale i gratuluję twórcom tak precyzyjnego oddania go w wirtualnej wersji

- mówi Leclerc.

W F1 2018 na graczy czeka ulepszona oprawa, usprawnień doczekała się również fizyka bolidów. Wpływ na nią ma m.in. sterowany przez gracza system odzyskiwania energii (Energy Recovery System - ERS).

Poprawiliśmy oświetlenie, wygląd chmur i nieba oraz warunków atmosferycznych, które prezentują się teraz niezwykle realistycznie

- mówi Stuart Campbell, Art Director F1 2018.

Dodanie ERS nie tylko zapewni jeszcze bardziej autentyczne doświadczenia, ale przyczyni się do stworzenia jeszcze bardziej zróżnicowanych i ekscytujących wyścigów

- podsumowuje Lee Mather, Game Director F1 2018.

W F1 2018 na graczy czeka więcej klasycznych bolidów, rozbudowany tryb kariery. Gra oferuje pełną licencję zawierająca wszystkich kierowców, teamy i tory sezonu 2018. W tym roku do kalendarza Formuły 1 powróciły GP Francji (Circuit Paul Ricard) oraz GP Niemiec (Hockenheimring).

Więcej detali o F1 2018 deweloper poda wkrótce. Nowości na temat gry pojawiają się również regularnie na oficjalnym blogu studia Codemasters.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa__F1 2018 w ofercie wydawniczej

docx | 102 KB

Pobierz
F12018

grafika | 324 KB

Pobierz
Informacja prasowa__F1 2018 w ofercie wydawniczej

pdf | 403 KB

Pobierz