Metro Exodus - witamy nad Wołgą

Oczekiwana strzelanina na rynku 22 lutego 2019

Metro Exodus - witamy nad Wołgą

Opublikowany

Deep Silver - partner Wydawnictwa Techland - oraz studio 4A Games zaprezentowały podczas targów E3 nowy materiał z rozgrywki w Metro Exodus. W wideo bohater - Artem i jego oddział Spartan, przemierzają wiosną region Wołgi - najdłuższej rzeki w Europie.

W terenie nie brak bandytów, zwariowanych religijnych kultystów i szeregu ras śmiertelnie niebezpiecznych mutantów, które chciałbym z herosa uczynić swój kolejny posiłek.
Świat Metro Exodus to nowa wizja wschodnioeuropejskiej postapokalipsy - uchwycona w najdrobniejszych szczegółach, dzięki którym oddano środowisko takie jak zatopione i zrujnowane wioski czy fabryki, które przetrwały choć ich życie na zawsze zmieniło się 25 lat wcześniej. Co odnajdą Spartanie?  Czy podołają niebezpieczeństwom regionu?

Jesteśmy dumni pokazując rozgrywkę w 4K na jednym z naszych szeroko otwartych poziomów

- Andrij Prokhorow, Creative Designer i współzałożyciel 4A Games

Wideo z dłuższego demo Metro Exodus pojawi się na oficjalnym kanale YouTube gry 12 czerwca we wtorek. Metro Exodus dostępne będzie na PS4, XBox One i PC od 22 lutego 2019 roku.

Więcej informacji o grze: https://www.dropbox.com/s/cpicj7wasryiltu/Metro%20Exodus_factsheet%20PL.pdf?dl=0

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Metro Exodus - materiał z rozgrywki na E3_2018

pdf | 729 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

F1 2018 - dwa klasyczne bolidy dostępne w edycji Day One

Studio Codemasters zaprasza na kolejny zwiastun F1 2018. Podobnie jak przed rokiem w grze znajdzie się szereg klasycznych bolidów Formuły 1. Gracze, którzy zdecydują się na zamówienia przedpremierowe lub grę w edycji Day One, otrzymają wcześniej ekskluzywny dostęp dwóch