AS Monaco partnerem Konami

Premiera PES 2019 w sierpniu, gra dostępna w przedsprzedaży

AS Monaco partnerem Konami

Opublikowany

Ośmiokrotny mistrz Francji jest kolejnym klubem partnerskim serii Pro Evolution Soccer. Nadchodzący PES 2019 dostanie wersję z okładką dedykowaną AS Monaco, na której pojawią się gwiazdy zespołu. Wydawnictwo Techland jest polskim dystrybutorem serii PES i gier firmy Konami.

AS Monaco powstało w 1924 roku. Klub ma na koncie osiem tytułów mistrza francuskiej ekstraklasy i sześć pucharów Francji. Konami będzie współpracować bezpośrednio z klubem by zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie piłkarzy AS Monaco w PES 2019. Każdy wirtualny zawodnik będzie poruszał się i grał zgodnie ze stylem realnego odpowiednika, stroje klubu będą oddane w najdrobniejszych detalach, a do gry trafi również (w formie bezpłatnego DLC po premierze) charakterystyczny Stadion Ludwika II.
Dodatkowo lokalnym ambasadorem Pro Evolution Soccer zostanie kapitan AS Monaco - Radamel Falcao. Innymi partnerami premium PES-a są FC Barcelona, Liverpool FC i Schalke 04.
PES 2019 dostępny będzie od 30 sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Polsce w zamówieniach przedpremierowych gra można w wybranych sklepach nabyć w edycji z okolicznościowym szalikiem.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa__AS Monaco partnerem Konami

pdf | 1010 KB

Pobierz
PES2019_AS Monaco

grafika | 1,76 MB

Pobierz
PES2019_Falcao

grafika | 992 KB

Pobierz
PES2019_szalik

grafika | 571 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.