W weekend poznamy Mistrza Polski PES 2018

W weekend poznamy Mistrza Polski PES 2018

11 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski PES 2018 - turniej zamykający e-sportową rywalizację w zeszłorocznej odsłonie symulatora piłkarskiego Konami. PES 2019 debiutuje na rynku 30 sierpnia, od dziś na wszystkich platformach dostępna jest też darmowa wersja demonstracyjna nowej części cyklu.

W zawodach weźmie udział 20 graczy wyłonionych na drodze sieciowych kwalifikacji. Zawodnicy zostali podzieleni na pięcioosobowe grupy i 11 sierpnia staną do finałowej rywalizacji o miano najlepszego polskiego gracza Pro Evolution Soccer 2018.
mistrzostwa_grupy.png
Mistrzostwa Polski PES 2018 odbędą się 11 sierpnia w warszawskim lokalu New Meta e-sports przy ulicy Grzybowskiej 30. Liczba miejsc dla kibiców ograniczona, o wpuszczeniu do lokalu decyduje kolejność przybycia.

Dla publiczności i osób towarzyszących przygotowano możliwość przetestowania dema PES 2019. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na Twitch pod adresem: twitch.tv/asatorttv , natomiast relacja live dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego fanpage PES-a: https://www.facebook.com/PES2019PL/

Techland jest polskim dystrybutorem serii PES i partnerem Konami. Patronami medialnymi wydarzenia są magazyn PSX Extreme i portal PPE, sponsorami nagród są PlayStation oraz produkująca peryferia dla graczy firma Genesis.
Tegoroczna odsłona serii - PES 2019, debiutuje na wszystkich platformach już 30 sierpnia. W Polsce w zamówieniach przedpremierowych gra można w wybranych sklepach nabyć w edycji z okolicznościowym szalikiem.

Polska strona PES 2019: https://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/pro-evolution-soccer-2019
Załączniki

Pobierz wszystkie

MP PES 2018 Grupy

grafika | 1,27 MB

Pobierz
MP PES 2018 Plakat

grafika | 1,07 MB

Pobierz
Informacja prasowa__11 sierpnia poznamy Mistrza Polski PES 2018

pdf | 792 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.