F1 2018 już dostępne, dziennikarze sportowi ocenią realizm gry

F1 2018 już dostępne, dziennikarze sportowi ocenią realizm gry

F1 2018 dotarło do mety. Najnowsza symulacja studia Codemasters jest już dostępna na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Twórcy przygotowali z tej okazji świeży zwiastun, natomiast polski partner Koch Media i studia Codemasters - Wydawnictwo Techland, zaprosił do przetestowania gry dziennikarzy specjalizujących się w tematyce Formuły 1.

F1 2018 to kolejny krok w ewolucji marki i najbliższa realizmowi gra o królowej sportów motorowych w historii. Najnowsza odsłona to rozbudowany tryb kariery, do którego dodano m.in. rozmowy z mediami, które wpływają na naszą pozycję w teamie i stosunki z resztą zespołu, jeszcze więcej klasycznych bolidów (w grze znalazł się m.in. Brawn GP, który w swoim jedynym sezonie w F1 zdobył mistrzostwo kierowców i konstruktorów) oraz pełna licencja obecnego sezonu. Najnowsze bolidy wyposażone są zatem w system oszczędzania energii (ERS), a gracze do dyspozycji mają wszystkie teamy i wszystkie tory wraz z powracającymim do gry niemieckim Hockenheimring i francuskim Paul Ricard.
Wydawnictwo Techland zaprosiło do testów gry ekspertów znających na wylot świat Formuły 1 - Cezarego Gutowskiego i Mikołaja Sokoła. Dziennikarze w nadchodzących materiałach wideo opowiedzą o tym jak blisko grze do rzeczywistości, nowościach w tegorocznej odsłonie oraz przedstawią szereg ciekawostek z rzeczywistego świata Formuły 1. Materiały wkrótce zostaną opublikowane na fanpage Wydawnictwa Techland - https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

F1 2018 dostępne jest od 24 sierpnia. Gra ukazała się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja w Polsce dostępna jest w wersji zlokalizowanej z napisami.
F118_screenshot_009.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_F1 2018 już dostępne, dziennikarze sportowi ocenią realizm gry

pdf | 625 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.