Gutowski i Sokół kontra F1 2018

Gutowski i Sokół kontra F1 2018

F1 2018 to najwierniejsza gra o królowej sportów motorowych w historii. W związku z premierą nowej odsłony symulatora Codemasters, polski wydawca - Techland, zaprasza za kierownicę dziennikarzy zajmujący się magicznym światem Formuły 1.

F1 nie ma dla nich tajemnic. Cezary Gutowski ("Przegląd Sportowy") i Mikołaj Sokół (telewizja Eleven Sports) mają kierowców na wyciągnięcie ręki i znają codzienność najbardziej prestiżowej serii wyścigów w sportach motorowych od podszewki.
Specjaliści przyjrzą się każdemu aspektowi najnowszej odsłony serii. Ocenią rozgrywkę i jej realizm, opowiedzą o klasycznych bolidach i - z perspektywy dziennikarzy - spojrzą na to jak wyglądają relacje wirtualnych kierowców z mediami, które są jedną z tegorocznych nowości w trybie kariery.

Czy Halo - system ochrony kierowcy z tegorocznych bolidów obecnych w grze - faktycznie przeszkadza w jeździe? Czym jest turbodziura w bolidach z lat 80-tych? Odpowiedzi na te i inne pytania padną w serii materiałów z ekspertami biorącymi pod lupę grę F1 2018.
F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Polska strona F1 2018 -- https://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/f1-2018/
Cezary Gutowski --- https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/ 
Mikołaj Sokół --- https://www.facebook.com/SokolimOkiem/


Załączniki

Pobierz wszystkie

Mikołaj Sokół

grafika | 994 KB

Pobierz
Cezary Gutowski

grafika | 776 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Gutowski i Sokół kontra F1 2018

pdf | 751 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.