F1 2018: Gutowski testuje Williamsa, Sokół zmaga się z Halo i ERS

F1 2018: Gutowski testuje Williamsa, Sokół zmaga się z Halo i ERS

Cezary Gutowski ("Przegląd Sportowy") i Mikołaj Sokół (Eleven Sports) przetestowali na zaproszenie Wydawnictwa Techland najnowszą odsłonę symulacyjnej serii traktującej o Formule 1. Jak F1 2018 - produkcja studia Codemasters - wygląda w oczach ekspertów od lat śledzących zmagania kierowców na najwyższym poziomie?
Gutowski w drugim odcinku usiądzie za wirtualną kierownicą bolidu Williamsa i zdradzi co w zachowaniu Fernando Alonso zainspirowało twórców gry.
Sokół rozwieje wątpliwości co do tego, czy kierowcom faktycznie przeszkadza Halo - jedna z nowinek w tegorocznych bolidach - i opowie jak pracuje w grze ERS czyli system odzyskiwania energii.
W F1 2018 na graczy czeka 20 klasycznych bolidów, stanowiących przekrój przed niezwykłą historię Formuły 1, oraz pełną licencję trwającego sezonu obejmującą wszystkie teamy, kierowców i tory, wraz z powracającymi do serii Circuit Paul Ricard (GP Francji) oraz Hockenheimring.Solą F1 2018 jest tryb kariery. Gracze mają możliwość wyrobu rywala i decydowania o zmianach barw. Muszą dbać o relacje z mediami, a gra oferuje jeszcze więcej opcji rozbudowy i rozwoju bolidu.
F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Polska strona F1 2018 --- https://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/f1-2018/ 
Cezary Gutowski --- https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/ 
Mikołaj Sokół --- https://www.facebook.com/SokolimOkiem/
Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Eksperci kontra F1 2018- Gutowski testuje Williamsa, Sokół zmaga się z Halo i ERS

pdf | 758 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.