Karol Bach w zespole Techlandu
Karol Bach w zespole Techlandu

06 / 11 / 2018

Karol Bach w zespole Techlandu

W listopadzie pracę w firmie Techland rozpoczyna Karol Bach. W strukturach spółki zajmuje rolę Chief Financial Officer.

Karol Bach jest absolwentem warszawskiego SGH i amerykańskiej Harvard Business School. Od 2011 roku był zawodowo związany z mBankiem, w którym w ostatnich pięciu latach pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego. W strukturach Techlandu jest odpowiedzialny za finanse firmy.

Techland obserwowałem od lat. Sukces tej spółki zawsze kojarzyłem z ich podejściem i umiejętnością dialogu, który prowadzą ze swoją społecznością. To dzięki temu tworzyli namacalne zmiany w samej grze, jej kierunku czy finalnej formie produktu, który pojawia się na rynku i odnosi tak duży sukces”

- komentuje Karol Bach, CFO Techlandu.

Karol Bach_CFO_Techland.jpg

“Teraz, już z nieco innej perspektywy zauważam, że ten potencjał i podejście widać w całości funkcjonowania firmy. Cieszę się z dołączenia do fantastycznego zespołu ludzi oraz możliwości współuczestniczenia w budowaniu wartości Techlandu”

- dodaje Bach.

Wierzę, że doświadczenia zawodowe Karola, jego zakres wiedzy i wpisujący się w Techland styl pracy, pomogą nam jeszcze dynamiczniej rozwijać się w przyszłości."

– podsumowuje CEO Techlandu, Paweł Marchewka.

Pawe__Marchewka_CEO_Techland_01.jpg
Techland posiada studia tworzące gry we Wrocławiu i Warszawie, centrum logistyczne w Ostrowie Wielkopolskim oraz prowadzi ogólnoświatową działalność wydawniczą pod szyldem Techland Publishing.
W 2018 roku firma podczas najważniejszych branżowych targów – E3 w Los Angeles, ogłosiła kontynuację stanowiącej ogólnoświatowy fenomen gry o zombie – Dying Light 2. We wrześniu premierę w wersji wczesnego dostępu miała też samodzielna produkcja nastawiona na sieciowe zmagania – Dying Light: Bad Blood.

Produkcja i rozwój obu tytułów będą kontynuowane w 2019 roku. Oba powstają we Wrocławiu. Nad oddzielnym, dotychczas nie ogłoszonym projektem, pracuje studio w Warszawie.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Karol Bach_CFO_Techland.jpg

grafika | 2,23 MB

Pobierz
Informacja prasowa_Karol Bach w szeregach Techlandu_06_11_2018.pdf

pdf | 294 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Karol Bach w szeregach Techlandu_06_11_2018.docx

docx | 316 KB

Pobierz
Informacja prasowa_Karol Bach w szeregach Techlandu_06_11_2018.txt

txt | 3,46 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.