Permanentna inwigilacja rozpocznie się w tym roku
Permanentna inwigilacja rozpocznie się w tym roku

Permanentna inwigilacja rozpocznie się w tym roku

Beholder 2 - kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2016 roku, w które gracze trafiają do totalitarnego państwa - dostępny będzie na PC jeszcze w tym roku. Grę na polski rynek wprowadza Wydawnictwo Techland.
Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną. Miejscem akcji ponownie będzie państwo, w którym autorytarny rząd ściśle kontroluje wszystkie aspekty życia obywateli. W pierwowzorze gracz wcielał się w zarządcę budynku mieszkalnego. Tym razem stanie się jednym z szeregowych pracowników tutejszego Ministerstwa.
beholder2_screenshot_07_en.jpg
Solą rozgrywki nadal będzie podsłuchiwanie i podglądanie. Pozyskaną o współpracownikach wiedzę możemy wykorzystać do własnych celów, trzymając “haki” na odpowiedni moment. Takie zachowanie jednak na pewno nie spodoba się żądnym informacji przełożonym, a wtedy o awansie możesz zapomnieć. Zatem jeśli twoim marzeniem jest wdrapywanie się po szczeblach kariery to nie masz wyjścia - musisz być również dążącym po trupach do celu donosicielem. Wówczas twoja wierność systemowi zostanie nagrodzona medalem od samego Mądrego Przywódcy, a potem twoja kariera sięgnie może nawet fotelu Premiera.
beholder2_screenshot_04_en.jpg
Oprócz oryginalnych mechanik rozgrywki, Beholder 2 może pochwalić się stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, ale poszczególne elementy zostały wykonane w 3D. Całość - podobnie jak część pierwsza - jest utrzymana w mrocznej, rysunkowej stylistyce pełnej dominującej czerni, co idealnie oddaje przygnębiającą atmosferę panującą w państwie.
Beholder 2 na PC w wersji z polską lokalizacją dostępny będzie na polskim rynku pod koniec roku. Techland był wydawcą również pierwszej części gry, która cieszyła się popularnością i uznaniem graczy w Polsce.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Beholder 2 ofercie Techlandu_08_11_2018.pdf

pdf | 599 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_01_en.jpg

grafika | 861 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_11_en.jpg

grafika | 934 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_15_en.jpg

grafika | 739 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_12_en.jpg

grafika | 1010 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_03_en.jpg

grafika | 821 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_04_en.jpg

grafika | 801 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_10_en.jpg

grafika | 1000 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_16_en.jpg

grafika | 692 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_14_en.jpg

grafika | 682 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_13_en.jpg

grafika | 589 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_08_en.jpg

grafika | 586 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_02_en.jpg

grafika | 764 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_09_en.jpg

grafika | 600 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_05_en.jpg

grafika | 598 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_07_en.jpg

grafika | 483 KB

Pobierz
beholder2_screenshot_06_en.jpg

grafika | 449 KB

Pobierz
Beholder2_Background.jpg

grafika | 890 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Spartan Edition - kolekcjonerskie wydanie Metro Exodus ujawnione

Wydawca Deep Silver i studio 4A Games ogłaszają detale kolekcjonerskiego wydania Metro Exodus. Zestaw można zamówić na www.metrothegame.com. Pozostałe edycje gry, którą na rodzimy rynek wprowadzi Wydawnictwo Techland, dostępne są już w przedpremierowej sprzedaży w sklepa
Bendy and the Ink Machine - wersja PlayStation 4 od 20 listopada

Wskocz w świat przerażających kreskówek w Bendy and the Ink Machine - oryginalnym horrorze, który po ciepłym przyjęciu na PC trafi na konsolę PlayStation 4. Wydawnictwo Techland, będące partnerem Maximum Games, wprowadzi tę produkcję na polski rynek 20 listopada.
Dakar 18 - oficjalna gra najtrudniejszego rajdu świata

Zmierz się z najbardziej wymagającym rajdem świata i przemierzaj wirtualne bezdroża w oficjalnej grze Rajdu Dakar. Dakar 18 dostępne będzie na polskim rynku w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 25 września.Dakar 18 to gra rajdowa jakiej jeszcze nie
Zbuduj własne królestwo w Pathfinder: Kingmaker

Realia fantasy, izometryczne ujęcie akcji i Chris Avellone jako współautor fabuły - oto cechy Pathfinder: Kingmaker, który w pudełkowym wydaniu dostępny będzie na polskim rynku w wersji PC od 25 września.Tytuł osadzono w świecie papierowego systemu RPG - Pathfindera. Kra
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.